Sayfa 501/607 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1. Bollinger kanalının alt tarafına doğru sarktı iyice günlükte. Basit hareketli ortalamada da 200 günün altına sarktı. Buradan en azından kanalın ortasına kadar yükselişe geçmesi beklenir. hatta bana kalırsa 30 Nisandan sonra aşağıya doğru bıraktığı günlük gapı çok hızlı doldurur. Ama bakalım hareket ne zaman tetiklenecek.

Not:Yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun değildir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.

2. Komedi filmi yerine Petun tahtasına bakıyorum, kaç oldu yahu günlerdir kırmızı yanıyor?
    Esas faaliyet karı geçen yıl aynı döneme göre aynı (22) hani bu kadar aşağı basılacak sebep var mı?

Pardon mantık aramaya gerek yoktu bizim borsada.
    Gülerek izlemeye devam edelim

3. Biraz daha ekledim bakalım inşallah pişman etmez aldıkça düşüyor
    ''Kıtmir bir köpekti.Ashab-ı Kehf'in köpeği.Ama cennete gitti.
    Kim olduğun kadar kimlerle olduğun da önemli.'' NFK

4.  Alıntı Originally Posted by Küçükandonyadis Yazıyı Oku
    Komedi filmi yerine Petun tahtasına bakıyorum, kaç oldu yahu günlerdir kırmızı yanıyor?
    Esas faaliyet karı geçen yıl aynı döneme göre aynı (22) hani bu kadar aşağı basılacak sebep var mı?

Pardon mantık aramaya gerek yoktu bizim borsada.
    Gülerek izlemeye devam edelim

Hadi diyelim bizim net karımız düştü ondan düşüyoruz kaç gündür , Pınar süte neden alım gelmez anlamış değilim.

Belli ki her 2 taraf da aynı kişiler tarafından baskı altında. Güçlü bir alım gelmeyince de istedikleri yerde tutuyorlar hisseleri.

Büyük bir oyun var ama neden bunu yapıyorlar anlaşılır gibi değil. İşin garip yanı , işin içinde patronlar olmadan böyle bir oyun da zor.

Yaşar holding kendine olan göveni yemiş bitirmiş 5 senede. 5-10 sene önce bu şirketler yabancının ve fonların elinde idi şimdi hırsızların eline düşmüş maalesef. Yaşar da ortak herhalde ki bu olay tersine dönsün diye kılını kıpırdatmıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by Emirhan06 Yazıyı Oku
    Hadi diyelim bizim net karımız düştü ondan düşüyoruz kaç gündür , Pınar süte neden alım gelmez anlamış değilim.

Belli ki her 2 taraf da aynı kişiler tarafından baskı altında. Güçlü bir alım gelmeyince de istedikleri yerde tutuyorlar hisseleri.

Büyük bir oyun var ama neden bunu yapıyorlar anlaşılır gibi değil. İşin garip yanı , işin içinde patronlar olmadan böyle bir oyun da zor.

Yaşar holding kendine olan göveni yemiş bitirmiş 5 senede. 5-10 sene önce bu şirketler yabancının ve fonların elinde idi şimdi hırsızların eline düşmüş maalesef. Yaşar da ortak herhalde ki bu olay tersine dönsün diye kılını kıpırdatmıyor.
    Evet Pınar süt de ayrı bir tartışma konusu, büyük bir oyun var belli ama oyunun sonunda planlanan ne? Bunlar toplayıp toplayıp uçuk rakamlara mı götürecekler yoksa yıllardır devam eden ölü toprak yine devam mı edecek?

Dyo, viking, su hepsi müthiş primler bıraktı süt ve ette ne var anlamadım gitti amiral gemisi bunlar zaten holdingin. Bizi mi istemiyorsunuz?

Yabancı iki tahtada da peyderpey satıyor, iyi düşünmek istiyorum. Satılan malları kim topluyor acaba? Bakın bu iki tahtaya yabancıdan hayır gelmeyecek gelmedi hep söylerim bunu.

Zaten tahta sahipli epi topu 17sütde 14de etde var adamlar oraya buraya çekiştiriyor işte.
    Artık canları ne zaman isterse o zaman gidecek tahta durum böyle maalesef.
    Pozitif düşünelim güzel olacak her şey Allahın izniyle.

6. 10 lot aylık alımımı yapar kenara çekilirim.. Allah bereket versin..
    OMAHALI

7.  Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    10 lot aylık alımımı yapar kenara çekilirim.. Allah bereket versin..
    Kardeşim sen yazdıklarımı okudun gördün SPK ile giderayak başım belaya girmesin sen arkadaşlara ilet.

8.  Alıntı Originally Posted by Force Yazıyı Oku
    Kardeşim sen yazdıklarımı okudun gördün SPK ile giderayak başım belaya girmesin sen arkadaşlara ilet.
    Madem öyle neden çıktınız.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 501/607 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •