Sayfa 502/607 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1. Pınar et satılsın...100 TL olur mu

2. Kar açıkladıgi halde bir ayda %30zarar ettirirse biraz zarar aciklasaydi ne 100tl si 10tl düşerdi.petun petsut bu srkt.basina temizlik iscisini koysak kar ettirir. Bakın Tuborg yıllarca zarar etti başaramadılar pinsu yıllarca zarar etti Viking kağıt ona kezza bizim mah.yemci bile 700bin TL daire aldı bunlar zarar ediyor.Bizde enayi gibi bunları prim yapacak diye bekliyoruz.Yyt değildir.😆🤪🤕👹

3.  Alıntı Originally Posted by Force Yazıyı Oku
    Kardeşim sen yazdıklarımı okudun gördün SPK ile giderayak başım belaya girmesin sen arkadaşlara ilet.
    Görmedim, duymadım, bilmiyorum..
    OMAHALI

4.  Alıntı Originally Posted by Force Yazıyı Oku
    Kardeşim sen yazdıklarımı okudun gördün SPK ile giderayak başım belaya girmesin sen arkadaşlara ilet.

hayırdır hocam neden gider ayak. Satıp çıktın mı ?

Neden en dip yerden çıkma gereği hissettin ? Yani tabi biz bilemeyiz herkesin bir hesabı vardır ama bence artık buralar en dip yerdi. Acil bir ihtiyaç olmadığı sürece buralardan çıkmak çok isabetli bir karar değil ama tabii ki herkesin kendi kararı saygı duyarız.

SPK ile neden başın belaya girecek ki ?

5.  Alıntı Originally Posted by Emirhan06 Yazıyı Oku
    hayırdır hocam neden gider ayak. Satıp çıktın mı ?

Neden en dip yerden çıkma gereği hissettin ? Yani tabi biz bilemeyiz herkesin bir hesabı vardır ama bence artık buralar en dip yerdi. Acil bir ihtiyaç olmadığı sürece buralardan çıkmak çok isabetli bir karar değil ama tabii ki herkesin kendi kararı saygı duyarız.

SPK ile neden başın belaya girecek ki ?
    Borsayı bıraktım hocam başka bir nedeni yok.al sat şuraya gidecek buraya gidecek demek SPK ca suç.ben dedim karar sizin tabi.izlemezseniz.sizin için iyi olur.sinir harbi yaparlar.

6.  Alıntı Originally Posted by Force Yazıyı Oku
    Borsayı bıraktım hocam başka bir nedeni yok.al sat şuraya gidecek buraya gidecek demek SPK ca suç.ben dedim karar sizin tabi.izlemezseniz.sizin için iyi olur.sinir harbi yaparlar.
    Bağışıklık yaptı artık bu sinir harpleri.İnanın izlesem bile zerre etkilenmiyorum.Burdaki param batsa bile çok şükür evde tenceremiz kaynıyor.Ara ara ekran kapatıyorum ama,o da başka perspektiften bakabilmek için.

Sn . Force yanlış anlamayın lütfen.Daha öncede Pnsüt ile ilgili duyumlardan bahsetmiştiniz.Duyumlar ters sonuçlanabiliyor bazen.Şu durumda korelasyonu en iyi kullanan piyasa yapıcı oluyor.Sağ gösterip sol vurabiliyorlar.Fiyatlar eşitlenedebilir,birisi dahada açabilir.Piyasanın hareketine göre adamda ona göre pozisyon alıyordur sanırım.Tavsiye içermez yazdıklarım ben uzun vade yatırımcısı olmaya çalışıyorum.Üç yılda beklerim beş yılda beklerim.Usd bazlı hedefime geldiği zaman kademeli satmaya başlarım.Hedefimi yazmıyorum yanlış anlaşılmasın ve yönlendirme olmasın diye.
    Herkese hayırlı ve bereketli kazançlar dilerim.

7. Tabi genel anlamda sitem ettiğimiz oluyor onuda belirteyim.

8. Pınar süt ile ilgili ne gibi duyumlardan bahsedildi?
    Rica etsem yazar mısınız?
    (Forumu aktif olarak okuyorum ancak rastlamadım kaçırdım sanırım.)

Sayfa 502/607 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •