Sayfa 503/607 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1.  Alıntı Originally Posted by Küçükandonyadis Yazıyı Oku
    Pınar süt ile ilgili ne gibi duyumlardan bahsedildi?
    Rica etsem yazar mısınız?
    (Forumu aktif olarak okuyorum ancak rastlamadım kaçırdım sanırım.)
    Eski yaklaşık 2 ay önce gibi oluyordur.
    Tam detayı bende hatırlamıyorum.Hatırladığım Sn Force bi ara duyum üzerine pnsüte geçmişti öyle hatırlıyorum.

Başka bir örnek vereyim sütün haberi vardı.
    25 Aralık 2020 tarihinin haberiymiş.Yani yıl sonu bilançosundan önce.
    Kurumlar bile yanılabiliyor fiyat verirken.

http://finans.gazetevatan.com/kap-ha...rledi/1741829/

O yüzden duyum üzerine verilen kararları konuştum amacım kimseyi tenkit etmek değil.

2. Gerçi adamlar 30 hedef fiyat verdikten sonra temmettü vermeden önce 29 ları görmüş.
    Ama kaç yatırımcı 30 hedef fiyatı duyunca 30 un altında yüzde kaç satmayı düşünür,o da ayrı bir araştırma konusu.

3.  Alıntı Originally Posted by Force Yazıyı Oku
    Borsayı bıraktım hocam başka bir nedeni yok.al sat şuraya gidecek buraya gidecek demek SPK ca suç.ben dedim karar sizin tabi.izlemezseniz.sizin için iyi olur.sinir harbi yaparlar.

Hayırlısı olsun hocam. Bu da bir tercih. Maalesef borsadaki spekülatörler , hırsızlar çok kişinin canını yaktı.

Kimisi cahilliğinden kimisi hırsından bu hırsızların elinde oyuncak oldular. O yüzden böyle saçma sapan işleri , fiyatlamaları görünce ben de bazen çıkayım bu hırsızların olduğu yerden diyorum ama sonra bakıyorum uzun vadede hiçbiri engel olamıyor gidilecek yere. Daha iyi yatırım aracı mı var diyorum kalıyorum.

Hayırlısı olsun herkes için. Ben sağlam ve ucuz kalmış hisseyi bulıunca 2-3 sene bekleyenlerdenim. Daha 3 ay oldu alalı , bekleriz zamanımız var. Yeter ki 2-3 çeyrek güzel bilanço gelsin bizim balıklar , hindiler , danalar büyüsün

Gıda git gide daha kritik bir sektör olacak bu dünya düzeninde. Nüfus artıyor , ihtiyaçlar artıyor , kaynaklar azalıyor.

4. Emirhan06 ortalama maliyetin kaç abi

5.  Alıntı Originally Posted by Nazar Yazıyı Oku
    Emirhan06 ortalama maliyetin kaç abi

alınan temettü ile beraber 23 liralar civarı.

6. Alırken biraz erkenci davrandım ya Ramazan'dan önce tam kapanma ile iyi olur diye aldım maliyet düşürmeye uğraşıyorum aslında tam şu an girmek gerekirmiş ytd
    Daha ne kadar duser ki teknik bilgisi olan var mı??

7. Sn acemi borsacı 19,84 ve 18,63 de günlük kapanışlarda fibo kanal desteği var.. Hisse fiyat karekteri olarak aşağı iğne bar atmadan dönmüyor.. Ekran başında olmama ihtimaline karşı buralarda pasif alış emirlerim var..
    OMAHALI

8. 18,64değil tabi..(buraya şu an emir verilemiyor) 19,84 de civarı sarkma yapıp aniden dönmesini bekliyorum bu ay içinde.. 18,64 global bi ekstrem durumla görülebilir ama altı için henüz çalışmam yok
    OMAHALI

Sayfa 503/607 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •