Sayfa 83/607 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 657 - 664 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1. ben 2018 den daha bir ümitliyim ama bu sefer de sanki global bir türbülans dan dolayı fazla bir yükseliş olmayacak gibime geliyor hayırlısı bakalım...sabırla temettüyü beklemeye devam...

2. Net 1 tl verese ben fit olurum😁

3. evet net 1 tl verse bende fit olurum...hayırlısı bakalım...acaba bu kagıtta yıllık 60 bin ve üzeri temettü alan var mı çok merak edyorum...

4. Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

5. beklentilerin bir hayli altında kalan bir temettü...neden bu kadar az veriyor diger kısmını bedelsiz olarak mı verecek acaba...

6.  Alıntı Originally Posted by adestim Yazıyı Oku
    yonetim kurulu uyelerine ustun yonetimlerinden dolayi guzel kar payi ayirmis, pnsutu mali yapisindan dolayi birakmistim, sanirim yakinda yasar grubuyla tamamen vedalasacagim...

7. bu kar payı ile birlikte yakın zamanda 9-9,50 bandına oturması beklenebilir...

8.  Alıntı Originally Posted by Spartan Yazıyı Oku
    yonetim kurulu uyelerine ustun yonetimlerinden dolayi guzel kar payi ayirmis, pnsutu mali yapisindan dolayi birakmistim, sanirim yakinda yasar grubuyla tamamen vedalasacagim...
    Bu husus esas sözleşmede yer alan bir durum ve önceki yıllarda da yk üyelerine dağıtım yapılmış. Temettü dağıtımı düşük ancak yk üyelerine dağıtımı ilk defa olan bir şey gibi de algılamamak lazım.

Sayfa 83/607 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •