Sayfa 9/607 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 65 - 72 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

Teşekkürler Warren çok doyurucu bilgiler.

Mülk Allah(c.c)'ındır. Biz sadece kiracıyız...

2.  Alıntı Originally Posted by Warren Buffett Yazıyı Oku
    Muhasebe seviyorsanız okuyunuz :

Bu da hangi iştirakin 2015'te ve 2016'da ne kadar kar ettiği. Ettikleri karı ortaklık oranı ile çarparsanız Pınar Et'e yaptıkları etkiyi bulabilirsiniz. Daha önce de belirttiğim gibi kar azalışı YBP kaynaklı. Diğer iştirakler karlarını artırmıştır.

Tamamını okuduktan sonra başka bir sorunuz kalmayacağını düşünüyorum. İncelemesini bilene faaliyet raporunda her türlü cevap mevcuttur.

Syg.
    Tşkler çok aydınlatıcı..desa enerjiyi ben bilmiyodum..geçen sene çamlı yemde duran varlık satışı mı oldu acaba..vay be gerçekten borsaya yeni gireceklere kitaplık bi hisse senedi..inşallah bi kaç yıl yükselmez toplama fırsatı buluruz..

Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Tşkler çok aydınlatıcı..desa enerjiyi ben bilmiyodum..geçen sene çamlı yemde duran varlık satışı mı oldu acaba..vay be gerçekten borsaya yeni gireceklere kitaplık bi hisse senedi..inşallah bi kaç yıl yükselmez toplama fırsatı buluruz..
    Azizim inşallah yükselmez diyorsun ama yükselsinki her fiyattan alalım. Zaten bir seneyi aşkın süredir hisse patinaj yapıyor. Hacimde yok hissede ayrıca. Benim görüşümdür. Ytd.

Mülk Allah(c.c)'ındır. Biz sadece kiracıyız...

4. Ziraat Yatırım

Pınar Et ve Un (PETUN, Sınırlı Pozitif): Şirket 2016 yılı karından
    hisse başına 1.01TL brüt (0,8585 TL net) kar payı dağıtımını 30
    Mart'taki Genel Kurul onayına sunacak. Cuma günkü hisse fiyatına göre
    temettü verimliliği %9,6 olarak hesaplanıyor
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

5. 22 milyon hacimle iş c de ralli var..in cin rallisi...aynı borsadaki gibi in cin rallisi

6. O kadar temettü vereceksin fakat senden daha düşük temettü verenler aldı başını gidiyor uyan artık petun ytd.

7. Adamlar illa aşağıya zorlayabildiğimiz kadar zorlayacağız diyor. Fark eder mi? Tabiki farketmez. Zorlasınlar bakalım ne kadar zorlayacaklar...

8. Sonlarda bayağı cebelleştik ama 10.50 den 101 tane 10.51 den 83 tane alabilmeyi başararak totalde 368 lotla ulaştım..tahtada 48 i göstersede her alış gönderdiğimde tahtayı bi kademe yukarı çekti..gerçekten hisse komik fiyatlarda 12 13 liraya kadar toplamaya devam.

Sayfa 9/607 İlkİlk ... 78910111959109509 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •