Sayfa 402/607 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1.  Alıntı Originally Posted by kıbrıscık Yazıyı Oku
    Emirhan kardeşim.
    Yazdığım üzere bugün alıma başladım.
    umarım hayırlı olur.

Hayırlısı olsun hocam. Allah utandırmasın.

Arena gibi olmaz ama bundan da umutluyuz. Değerinin altında kaldı. Şu endeksde en az 35-40 arası olmalı idi.

2.  Alıntı Originally Posted by buffettwarren Yazıyı Oku
    Pnsüt tavan.. iş bankası alımları güzel.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    Son durum 600k.. mal böyle toplanır

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by Emirhan06 Yazıyı Oku
    Hayırlısı olsun hocam. Allah utandırmasın.

Arena gibi olmaz ama bundan da umutluyuz. Değerinin altında kaldı. Şu endeksde en az 35-40 arası olmalı idi.
    İnşallah Üstadım,başka arkadaşlarada aldırdım.
    Spatulayla bile kazıyamazlar bizi
    Düzenli alımlara devam.

4.  Alıntı Originally Posted by sorpressa Yazıyı Oku
    İnşallah Üstadım,başka arkadaşlarada aldırdım.
    Spatulayla bile kazıyamazlar bizi
    Düzenli alımlara devam.

Aman hocam birinci çoğul şahıs eki kullanmayalım yoksa bizi spekülatör bir grup sanarlar

Biz sade yatırımcıyız. Fırsat gördüğümüz yerde pozisyon alıyoruz. Kağıdı hoplatacak zıplatacak halimiz yok

Bu gidişle arena tayfası buraya toplanacak Orayı da boş bırakmak yok. Bir ayak orada bir ayak burada.

5.  Alıntı Originally Posted by Emirhan06 Yazıyı Oku
    Aman hocam birinci çoğul şahıs eki kullanmayalım yoksa bizi spekülatör bir grup sanarlar

Biz sade yatırımcıyız. Fırsat gördüğümüz yerde pozisyon alıyoruz. Kağıdı hoplatacak zıplatacak halimiz yok

Bu gidişle arena tayfası buraya toplanacak Orayı da boş bırakmak yok. Bir ayak orada bir ayak burada.
    Haklısınız Üstadım Benim bahsettiğim eş dost akraba yakın çevrem.Arena uv duruyor.

6. Sabahtan poziyon almaya basladik hocam.. Arenadan vazgecmek yok ama😄

7. Biz yatırımcılar SPK ve BİST yönetimlerine aşağıdaki şöyle bir yazı gönderme konusunda ne düşünüyorsunuz? Ancak çok sayıda kişi tarafından yazılırsa belki dikkatler cekilir diye düşünüyorum.

“Borsadaki bazı şirketlerin, özellikle sanayi şirketletinin “maddi duran varlıklarıının değeri, güncel değerine göre bilançolarda aşırı düşük kalmış durumdadır. Borsa şirketletinin maddi duran varlıklarının değerini de 2 veya 3 yılda bir defa güncel değeriyle bilançolarda güncellenmesi şeklinde muhasebe standartları getirilmesi borsa şirketlerinde şefaflığı yükseltir. Yatırımcılar bu şirketlerin gercek özsermaye ve kredibilite gücünü hakkında daha doğru bilgi edinmesi de sağlanmış olur.
    Bu standartlama ile ayrıca borsa şirketlerinin dolayısıyla Bist in genel reel değeri de yükselmiş olur. Buda Bist içinde olumlu durumdur”

Üretimde kullanıldığı veya şirketin kullanım varlıkları olduğu tastik olunmuş bu maddi duran carlıklarının değerlenme farkı her türlü vergiden muaf edilmeli. Ve değerlenme farkları bilançolarda “dönem karına” her hangi bir artı-eksi etkisi olmamalı. Bilançoda sadece varlık değerlenme farkı” kısmına artı-eksi değer olarak yansıtılmalı.

Enflasyonist bir ülke olduğumuz için bu varlıkların değer düşüklüğüne uğramaları gibi bir durumunda pek söz konusu değil, zamanla yine bilanço değerlerinin gerceğe göre düşük kalma olasılığı yüksek.”

8. Dolar dün gece kapanışa kadar az daha düşseydi adam teeeee 30 Nisan 2020 deki dolar bazlı gapı dolduracaktı kendiliğinden.Ne ballı adam derdim olsaydı

Sayfa 402/607 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •