Sayfa 266/607 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon
Arama sonucu : 4849 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    borç tabiki petunun degil holding in ama şu an holdingin amiral gemisi petun...petun fazla bir borcu yok evet temettü vermeye devam ettigi için emeklilik fonları deli gibi topluyor...o yüzden hisse fazla düşmedi geçen sene bir ara 4,90 ları sanırım görmüştü...

Merhaba, emeklilik fonları nedir ya kimdir bunlar Allah aşkına, petun onun elinde resmen. Birçok hisse de aktif rol alıyor tahta yapıcı resmen.

2. baktım düşeceği yok biraz aldım temettü veren şirketler haricinde alım yapmak istemiyorum artık, temettü hisselerinde düşüşler bile bir ganimet gibi oluyor, temettü vermeyen şirketlerde isterse 10x yapsın pek bir hayrı olmuyor, az olsun temiz olsun temettü ile olsun,...
    Başarı yolun sonu değil, yolun kendisidir... Başarı bir yolculuktur ve hiç bir zaman bitmez, asıl başarı yolda kalabilmektir...

3. uzun zamandır takip ediyordum, biraz düşmesini bekliyordum, düşmeyince dün aldık, bugün hemen düşürdüler neyse artık biraz daha düşerse gene ekleme yapacağız artık... gözüm üzerinde
    Başarı yolun sonu değil, yolun kendisidir... Başarı bir yolculuktur ve hiç bir zaman bitmez, asıl başarı yolda kalabilmektir...

4. EUR Bont Borcu çok
    Büyük bu ortama da
    Çevire bilecekm
    Holding de para yok
    Para yok Borç çok
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    İroni

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    EUR Bont Borcu çok
    Büyük bu ortama da
    Çevire bilecekm
    Holding de para yok
    Para yok Borç çok
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    İroni

düşmeye başladı damladın hacii

6.  Alıntı Originally Posted by esbye06 Yazıyı Oku
    düşmeye başladı damladın hacii
    Hacı bunlar bu yaaaa
    Bunlara Güvenip para yatıranlara
    Yazık .
    Gerçi K/Y cı kalmadı ya
    Y.t.d ironi Bu yazı Bu benim yorum kimseyi bağlamaz.

7.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    Hacı bunlar bu yaaaa
    Bunlara Güvenip para yatıranlara
    Yazık .
    Gerçi K/Y cı kalmadı ya
    Y.t.d ironi Bu yazı Bu benim yorum kimseyi bağlamaz.

ben yatırdım petundan 8000aldım pnsut aldım 6.75 satmadım 8den 7den verdim zarar etmedim zamanında satsam25000 karım vardı 11000 le tabiiki karla çıktım zamanında alır isen kazanırsın 5.50 olmasını bekliyorum yada 5.40

8. ne yaptılar ettiler 6 nın altına düşürmediler, aşağılara gelirse güzel alım fırsatı olacaktı, belki de 7 yi kırıp yürüyecek arkasından baktıracaklar gibime geliyor, düşerse alırız biraz ama çıkarsa da elimizdekilerle idare edeceğiz artık...

Sayfa 266/607 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •