Sayfa 245/607 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1. 6,29 ları görecek herhalde

2. 2018/12 aylık 62,1 mil. kar
    Sermaye 43,3 mil.
    Fk 4,48
    PD/DD 0,50
    net temettü: 0.81
    Hisse fiyatı 6,42
    Bu rasyolara sahip bitane daha hisse varmı? Tamam bunu burdan bizde satalımda,bundan daha iyisi ne varki yerine alabilecemiz. Ülkede borsa resmen bitmiş. Şu fiyattan %13 temettü verimliligi olan hisseyi bile bu fiyattan satabiliyorlarsa söyliyecek bişi kalmamış.

Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    100 ve 50 ağırlıklı ortalamalar arasında sıkıştı.
    Hangi yöne koparsa o yöne hızlanacak.
    Temettü sonrası geri çekilmeden uzun süre yatayda kalması "bu fiyatların herkes tarafından artık ucuz olarak kabul edildiğini gösteriyor"

100 ağırlıklı ortalama kırılırsa 3 numaralı trend çizgisine doğru geri çekilebilir "benim için alım fırsatı olur"

4. Yapacak bişey yok dağıttığı temettüyle tekrar PETUN alıp hissemizi çoğaltacağız bizde

Yatırım tavsiyesi değildir.

herkese merhabalar

geçen yılki temettü tarihi 05/03/2018 ve gün itibari ile fiyat 10,50
    temettü kararından sonra sürekli düştü
    o günden bugüne kim sattı kim aldı kimde ne değişti acaba .
    sn . parasever bir takas atabilirse
    teşekkürler şimdiden

diğer taraftan bir süre 6,30 -6,70 aralığında oyalanırsak şaşırmam, 6,70 üzerinde ki kapanışları 8,40 ın habercisi sayarım

http://www.hisse.net/topluluk/showth...p?t=651&page=4

herkese bol kazançlar...
    Ben bana kandım bir şey kazanamadım, siz SİZ olun sakın bana kanmayın.

6. Peygamber Efendimiz “Bir kimse Recep ayında oruç tutsa, Allah Teâlâ tarafından üç türlü lütf ve inâyete mazhâr olur. Bunlardan biri, Allah Teâlâ onun geçmiş günahlarının tümünü mağfiret eder. İkincisi, ondan sonraki hayatında da onu korur. Üçüncüsü, mahşer yerinde, susuzluktan emn olur.” buyurduğunda, orada bulunanlardan bir yaşlı ve pr-i fân ayağa kalkıp;

“ -Yâ Raslallâh!.. Ben Recep ayının hepsini oruç tutamam” dediğinde, Peygamber Efendimiz:

“Sen Receb ayının birinci, onbeşinci ve sonuncu günleri oruç tut, hepsini tutmuş sevâbına kavuşursun. Çünkü sevaplar, on misli yazılır.

7. Fitch: Türk perakende ve tüketici ürünleri sektörünün önünde zorlu bir yıl var

Fitch Ratings, 2019 yılının Türk perakende ve tüketici ürünleri sektörü için zorlu bir yıl olacağını, tüketici güveninin düşmeye devam etmesinin şirketlerin satış hacimleri, ürün karışımları ve maliyet artışlarını tüketicilere yansıtma kabiliyetleri üzerinde baskı yaratacağını bildirdi.

Bununla birlikte Fitch, tüketici ürünleri şirketlerinin maliyet artışlarını büyük ve modern perakende zincirdlerinden çok geleneksel perakendecilere yansıtma konusunda daha iyi bir konumda olacaklarını öngördü.

Artan finansman maliyetlerinin, finansmana ulaşım zorluklarının ve artan döviz cinsinden borçmların da perakende ve tüketici ürünleri sektöründe finansal esnekliği sınırlayacağını belirten Fitch, bu risklerin hali hazırda kredi notlarına dahil edildiğini vurguladı. Fitch, Yaşar Holding ve Migros'un faaliyet ortamında daha fazla kötüleyme potansiyeline karı en kırılganlar olduklarını belirtti.

Bununla birlikte Fitch, tüm zorluklara rağmen 2019'un Türkiye'nin modern gıda perakendecileri ise büyüme fırsatları getireceğini öngördüklerini, bu şirketlerin geleneksel formattaki perakendecilerden pazar payı almak için iyi konutlandıklarını vurguladı.

https://www.fitchratings.com/site/re/10062980
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

8. http://www.cumhuriyet.com.tr/m...urk..._acikladi.html
    iyi oku bu linki

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 245/607 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •