Sayfa 572/607 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 4,569 - 4,576 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1. Sadece yem satmıyor ki canlı hayvan işide yapıyor son iki çeyrek zararda etmesin bi zahmet!!

2. Burayı okuyor iseler 1 tane bile zararına hisse satmayacağım. Bu zamana kadar öyle yaptım şimdide öyle yapacağım

3. Kim sattı bugun görebilen var mı

4.  Alıntı Originally Posted by Ekşioğlu Yazıyı Oku
    kimse bu tahtayı yapan patronlardan habersiz bu işlemleri yapması mümkün değil veya kredi ile dönen çantacılar tahtayı kaldıramıyorlar kafalarına mal yiyecekler böylede toplayamıyorlar kısır döngü bakalım nereye kadar YAŞAR AİLESİNİN SİCİLİ BOZUK ben bunları geçmişte UZEL MAKİNA vardı borsada battılar bir çok kişiyide batırdılar tamamen baba öldü geride kalanlar birbirine girdi miras yüzünden güzelim şirket yok oldu BÜYÜK YAŞAR ÖLDÜ bakalım ne yapacak kızlar aile içi kavgaların geçmşte çok yaşanan şirket umarım birbirlerine düşmezler umarım ben yanılayım işleri düzgün yapsınlar ciddi ucuz sermayesi özsermaye,ye göre çok ucuz kalmış TAHTANIN gitmemesinin teknik verilerle alakası yok tamamen ailenin belirsizliği ne yapacaklar nasıl kararlar alacaklar yatırımcılar izlemede
    Selçuk yaşar holdingten elini ayağını çekmişti uzun süredir onursal başkan pozisyonunda idi üstteki yazımda belirttim yönetim aşırı ruhsuz hantal çıkıp bir açıklama yapın yeni bir vizyon işler planlandığı gibi gidiyor iki kelam etseler her şey değişecek eskiden beri içten içe kavga vede anlaşamıyorlar türkiyenin marka bilinirliği en yüksek gıda firması yazık ediyorlar ellerinde çamlı gibi şirket var kıymetini bilmiyorlar

5. Bilanço ne zaman gelir

6. Ay sonu bilanço gelir.

7. 3. çeyrek 37.8 milyon kar.

Toplam 76.8 milyon kar

Geçen yıla göre satışlar %46 artmış

Okullarda açıldı yıl sonu 110 milyon kar ve

2 TL üzeri temettü verimi olabilir.

Oldukça güzel hayırlı olsun

8. Bu hisse holdingin en güzel şirketi. 3. çeyrek sonuçları süper.

İlk çeyrek kötü geldiği için 2020-9 ile 2021-9'u karşılaştırınca çok büyük bir zıplama yok gibi görünüyor net karda ama son 3 ay sonuçları güzel.

4. çeyrek de böyle devam ederse sene sonu net karı 115-120 milyon arası gelebilir. Bu da hisse başı 2,5 liranın üstünde bir net kar demektir.

Hayırlı olsun. Gayet güzel bilanço.

Sütün sonuçları kötü geldi. Özellikle 3. çeyrek sonuçları. Eğer grup şirketi diye ona gelecek satış PETUN'u etkilemez ise , artık yükseliş trendine girmesi lazım. Ama süte yarın satış gelirse ve bundan petun da etkilenirse güzelim bilanço çarçur olur.

Ama artık sütden ayrışma vakti gelmiş olması lazım.

Sayfa 572/607 İlkİlk ... 72472522562570571572573574582 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •