Special Days Image
Sayfa 263/607 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 2,097 - 2,104 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1. tmsf ile anlaşıldı çaktırmadan 6,32 lere dogru gidiyor emeklilik fonları alıma devam ediyor simdilik her sey yolunda bilançoyu bekliyoruz artık...

2.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    tmsf ile anlaşıldı çaktırmadan 6,32 lere dogru gidiyor emeklilik fonları alıma devam ediyor simdilik her sey yolunda bilançoyu bekliyoruz artık...
    tek sıkıntı pınarsütün olduğu yerde sayması 30000 zarardan şükür 2500 kara geçtik satsammı satmasammı mal gibi kaldım.

ama sessiz sedasız hisse yukarı çekiliyor onunda farkındayız ky olarak

3. Yabancıda ne kadar mak kaldı atabilen var mı

4. Son 3 aylık takasa göre emeklilik fonları 733 bin kusur lot almış citibank ise 160 bin lot satmış... hisse epeydir güzel bir düşüş yaşamadı bakalım ne zaman düzeltme yapacak bilançoya da az kaldı

şu emeklilik fonlarının borsadan alım yapma zorunluluğunun gelmesinden en fazla faydalanan hisselerden birisi oldu petun

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. teşekkürler bilgi için
    hissede KY fazla kalmadı herhalde alımlar hep blok olmaya başladı

7. eski petun gibi hareket etmiyor çok degisik fiyatlar konusuluyor bakalım neler olacak yasar grubu belkide yıllardır yapmadıgı bedelsizi önumuzdeki 1 yıl icinde yuksek olarak yapar mı yapar burasi bist kimseye acımazlar...

8.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    eski petun gibi hareket etmiyor çok degisik fiyatlar konusuluyor bakalım neler olacak yasar grubu belkide yıllardır yapmadıgı bedelsizi önumuzdeki 1 yıl icinde yuksek olarak yapar mı yapar burasi bist kimseye acımazlar...
    kendi şahsıma bu hisse buralarda ise pnsut uçması lazımdı 7-8bin gibi bir kar ile cesaretim olmaması sebebi ile çıktım kalan arkadaşlara bol kazanç 13000 lot pnsut aldım 6.77 2 gün evvel o uçar bu böyle ise hayali ile bekleyeceğim artık orada bu arada konuşulan fiyatlar nedir yazarsan sevinirim kardeş birde bedelsiz konusunu ilk kez duydum tşk.ler

Sayfa 263/607 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •