Sayfa 314/607 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Çek bi tavan aslanım,,pddd ler 3-4 lerde iken bu daha yeni 1 oldu evet.gideceği çok yol var daha.
    aslında bu denli karlı hisselerde pd nin 3 civarı olması beklenir , üstelik böyle gıda ürünlerine ve gıda sektörüne talep artmışken fazlasıda olabilir ama bu sert yükseliş ciddi bir soru işareti oluşturuyor bende . beni rahatlamam için biraz dinlence hatta bir düzeltme lazım , aksi halde bensiz devam eder yola ama kendi bilir ..

Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    bir zamanlar banvt almıştım 5 den 6 dan sattım daha gitmez diye,,yok kuş gribi olur bilmem ne,,korkudan bekleyemedik,hisse çıktı 35 lere.
    zaten ödülün büyüğünü cesur yürekler hak ediyor sevgili dostum , benim gibi korkaklar değil ,
    ama bence korkunun ecele bazen biraz faydası var sanırım

alanada , satanada
    kısaca herkese bol bol kazançlar...
    Son düzenleme : Hisseci44; 20-04-2020 saat: 16:15.
    Ben bana kandım bir şey kazanamadım, siz SİZ olun sakın bana kanmayın.

Alıntı Originally Posted by Hisseci44 Yazıyı Oku
    zaten ödülün büyüğünü cesur yürekler hak ediyor sevgili dostum , benim gibi korkaklar değil ,
    ama bence korkunun ecele bazen biraz faydası var sanırım

alanada , satanada
    kısaca herkese bol bol kazançlar...
    O zaman ft-2 de banvt de idi,,aslında hiç girmeyecektim,,müthiş analizler yapıyordu,vardır bir bildiği dedim daldım,,ama işte 6 ya kadar dayanabildim,,o da 10 larda falan satmıştı,,kağıt uçtu 35 lere,,,6 nerde,,35 nerde,,,,kısmet işte.
    Diyeceğim o ki,burda kuş gribi falan bir tehlike yok,,,hisse kuvvetli boğa piyasasında,,maliyet de düşük,,bekle o zaman olimpik forum dedim kendi kendime
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

bende erbosanda çook uzuuuun süre kaldım iyide yerden satarak buraya geldim, 3 yıldır burada bekliyorum ama bu haftaki kadar sert hareket beklemiyordum ne yalan söyleyeyim.
    Ben bana kandım bir şey kazanamadım, siz SİZ olun sakın bana kanmayın.

4. tahtada bildigin savas var...kapanış ta pasta vb verebilirseniz sevinirim...

5. tavana az kaldı kademeleri verebilecek var mı acaba...

6. 0.765 kuruş kar payı verecek gayet iyi bir oran.. Seneye bunun en az iki katını verir... Gayet iyi bir temettü hissesi aslında..14/10/2020 de ödenecek..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    0.765 kuruş kar payı verecek gayet iyi bir oran.. Seneye bunun en az iki katını verir... Gayet iyi bir temettü hissesi aslında..14/10/2020 de ödenecek..
    Hatip nerelerde....?
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

8.  Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Hatip nerelerde....?
    Hatip kazandığı paraları yemeyle meşgul... Parayı bitirınce uğrar eşşek yüküyle parayı aldı gitti...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 314/607 İlkİlk ... 214264304312313314315316324364414 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •