Sayfa 451/607 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1. Güzel kapattı. Fırtınalı bir gün oldu.

Endeksin düşüp sahip olduğunuz hisse artınca bazı fırsatlar doğuyor. Ben de bugün PETUN'da biraz azaldım başka senet de aldım. 1 ay ikisini de taşıyacağım. Sonrasında kim daha iyi performans gösterir ise onu satıp geride kalanı alacağım sanırım.

Doğru zamanda doğru hissede olmanın ekmeğini yiyoruz bence.

2.  Alıntı Originally Posted by Emirhan06 Yazıyı Oku
    Güzel kapattı. Fırtınalı bir gün oldu.

Endeksin düşüp sahip olduğunuz hisse artınca bazı fırsatlar doğuyor. Ben de bugün PETUN'da biraz azaldım başka senet de aldım. 1 ay ikisini de taşıyacağım. Sonrasında kim daha iyi performans gösterir ise onu satıp geride kalanı alacağım sanırım.

Doğru zamanda doğru hissede olmanın ekmeğini yiyoruz bence.
    Hayırlısı olsun Üstadım.Bir mahsuru yoksa yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte portföyde yüzde olarak kaça kaç geçtiniz?

3.  Alıntı Originally Posted by sorpressa Yazıyı Oku
    Hayırlısı olsun Üstadım.Bir mahsuru yoksa yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte portföyde yüzde olarak kaça kaç geçtiniz?

Ağırlık hala burada hocam. Sadece fırsat çıktı diye azalttım. Yoksa uzun vadeciyiz burada İnşaallah.

yortföyün Yarıdan çoğu hala PETUN'da. Ama yarınki gidişata göre daha PETUN satıp başka hisse alabilirim. Ama bu ara bu değişiklikler sık olacak gibi çünkü her an dengeler değişiyor.

4.  Alıntı Originally Posted by Emirhan06 Yazıyı Oku
    Ağırlık hala burada hocam. Sadece fırsat çıktı diye azalttım. Yoksa uzun vadeciyiz burada İnşaallah.

yortföyün Yarıdan çoğu hala PETUN'da. Ama yarınki gidişata göre daha PETUN satıp başka hisse alabilirim. Ama bu ara bu değişiklikler sık olacak gibi çünkü her an dengeler değişiyor.
    Hocam emegin buyuk...hakkini helal et bende bugun ciktim pinet ten sayende buraya kadar tuttuk...

5. Sayin emirhan bey hangi hisseyi aldigini paylasabilirmisin sakincasi yoksa...

6.  Alıntı Originally Posted by X-man Yazıyı Oku
    Hocam emegin buyuk...hakkini helal et bende bugun ciktim pinet ten sayende buraya kadar tuttuk...

Helal olsun hocam katkımız olduysa ne mutlu.

Ama yarın da yükselecek PETUN büyük ihtimal keşke bir kısmını yarına bıraksaydın. Neyse sağlık olsun.

7.  Alıntı Originally Posted by X-man Yazıyı Oku
    Sayin emirhan bey hangi hisseyi aldigini paylasabilirmisin sakincasi yoksa...

Hocam prensip icabı sadece topik konusu hisse hakkında konuşurum burada. Bu sayfada başka hisse vermek etik değil. Özelden sorarsan söylerim yada profilime bak , bugün başka hangi sayfada yazmışsam onu almışım demektir.

8.  Alıntı Originally Posted by Emirhan06 Yazıyı Oku
    Hocam prensip icabı sadece topik konusu hisse hakkında konuşurum burada. Bu sayfada başka hisse vermek etik değil. Özelden sorarsan söylerim yada profilime bak , bugün başka hangi sayfada yazmışsam onu almışım demektir.
    Hayirlisi olsun hocam yeter bana kazandigim.saygilar...

Sayfa 451/607 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •