Sayfa 569/607 İlkİlk ... 69469519559567568569570571579 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 4,545 - 4,552 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1.  Alıntı Originally Posted by Emirhan06 Yazıyı Oku
    BAE fonları yatırıma başlayacak gibi görünüyor önümüzdeki günlerde.

Bir yetkilinin söylediği söz enteresan : " Türkiye bizim için önemli bir gıda işleme tesisine sahip " derken kimi kastediyor bilmiyorum ama Yaşar Holdingin Abu Dhabi'de süt işleme tesisi olduğu biliniyor. Ve Pınar markası Ortadoğunun en bilinir süt ve süt ürünleri markası.

Bu yetkili kimden bahsetti bilinmez ama BAE fonlarının Türkiye'de gıda işletmesi alma ihtimali çok yüksek. Sonuçta dünyada bir gıda krizi söz konusu. Herkes gıda arzı ve güvenliğini sağlamaya çalışıyor. O yüzden gıda işletmelerinin de önemi ve değeri gittikçe artacak.

Bir de bu artış bizim hisseye yansısa güzel olacak ama bu tür bir yatırım haberi şu an ilaç gibi olur hakikaten.

https://www.bloomberght.com/abu-dabi...kiyede-2288388
    Bu haber düşünce Twitter’da Benzer şeyleri bende yazdım.
    Adamlar işlenmiş gıda işi yapan bir tesisisi olan şirketin hisselerinden kısmi alış yaparak ortak olmak istiyor yani benim anladığım şirket yönetimine karışmayacaklar.
    Sonuçta bildikleri yılların markası bir şirket ve kendi ülkelerindede holdingin fabrikası var.
    Fena baskı,yıldırma,bezdirme var Petun ve Pnsut’de..
    Hayırlısı inşallah.

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ikinci en değerli halka açık şirketi olan International Holding’in (IHC) sözcüsü sağlık ve sanayi sektörlerindeki yatırım fırsatlarını değerlendirdiklerini söyledi. Sözcü “Türkiye bizim için büyük bir yatırım fırsatı olabilecek en önemli gıda işleme tesislerinden birine sahip” diye konuştu.

Y.t.d.
    Son düzenleme : şevketli; 24-09-2021 saat: 18:14.

2.  Alıntı Originally Posted by Nazar Yazıyı Oku
    Bugünün alan satanlarını paylaşabilir misiniz

3. Kayda değer birşey yok bugünde.Tahtacı kendi kendine takılıyor.Üç beş traderde birbirini tokatlamaya çalıştı.Çoğu zaman olduğu gibi.
    Hacim total 159.000
    Ytd

4. Teşekkür ederim dostum

5.  Alıntı Originally Posted by şevketli Yazıyı Oku
    Bu haber düşünce Twitter’da Benzer şeyleri bende yazdım.
    Adamlar işlenmiş gıda işi yapan bir tesisisi olan şirketin hisselerinden kısmi alış yaparak ortak olmak istiyor yani benim anladığım şirket yönetimine karışmayacaklar.
    Sonuçta bildikleri yılların markası bir şirket ve kendi ülkelerindede holdingin fabrikası var.
    Fena baskı,yıldırma,bezdirme var Petun ve Pnsut’de..
    Hayırlısı inşallah.

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ikinci en değerli halka açık şirketi olan International Holding’in (IHC) sözcüsü sağlık ve sanayi sektörlerindeki yatırım fırsatlarını değerlendirdiklerini söyledi. Sözcü “Türkiye bizim için büyük bir yatırım fırsatı olabilecek en önemli gıda işleme tesislerinden birine sahip†diye konuştu.

Y.t.d.

Zaten Yaşar holding yönetimi vermek istemez. Bence bu adamlara en çok uyan şirketler PETUN ve Pınar süt.

Hem Ortadoğuda bilinen ve sevilen marka , pazarlama sorunu yok , hem de gıdanın her çeşidi var. Üstelik Dubai Ortadoğunun ticaret ve lojistik merkezidir. Yani bütün Ortadaoğuya mallar Dubaiden dağılır. O yüzden böyle bir ortaklık , Pınarların pazarını da genişletir. Daha derin nüfus edebilir Ortadoğuya.

Kanımca çok isabetli bir iş birliği olur ama kastettikleri kim bilemeyiz. Keşke Yaşar Holdinge ortak olsalar. Hem su hem süt hem et hem balık hem yem hem gübre herşey var.

6. https://www.tarimdunyasi.net/2021/09...igin-gelecegi/

Bizi yakından ilgilendiren bir konu bu, lütfen sonuna kadar okuyalım ve düşüncelerimizi yazalım

7. Yine 15.50 lere düşürdüler, kim satıyor bu fiyatlardan. Ky maliyet yüksek zaten

8. Yarın son gün bilanço için bakalım çamlı yem ve diğer iştiraklerden nasıl kar gelecek... ben güzel bir kar bekliyorum bakalım hayırlısı...

Sayfa 569/607 İlkİlk ... 69469519559567568569570571579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •