Sayfa 369/607 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 2,945 - 2,952 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1. temettüsüde hiçte fena değil,hemde herkesin iş yapamadıgı bir dönemde,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

2. Takip edenn oldu ise son günlerde sık sık yazdım
    petun un gitmesi için ulu unun gitmesi gerek.Oda bilanço olarak beklentinin altında kalınca sonuç bu.Beklemekten öte bişey yok .Bu arada kaçan fırsatlar da ayrı bir konu.75den Tüpraş almadık 90 i devirdi.15gunde %20..bizde borsaciyiz diye geçiniyoruz.

3. Bu kadar sene borsanın içindeyim, petun kadar karaktersiz, ayakçı kağıt görmedim. Ünvanını Uluun2 olarak değiştirse iyidir. Mazallah abisi taban olsa bu da elli-altmış kademe yiyecek. Yazık gerçekten yazık. Pınar grubu yatırımcılarının en büyük şanssızlığı, sahiplerinin hisselerine zerre kadar sahip çıkmaması. Niyazi Beyin Dardanel' e verdiği desteğin beşte birini verseler bütün grup kağıtları en az % 20-30 yukarıda olurdu. Kısmet bu kadarmış...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,118
    https://t.co/Z2ag1arcOw?amp=1

Vakıf fırsattan istifade malı toplamış.
    Bari biraz da prim yaptırsaydı, ayıp olmuyormu
    İnsan sek.e bakar da biraz sıkılır. / ytd...

5. Gördüğüm kadarıyla , hala el şeyi ile gerdeğe giriliyor. Ulu dan gelecek bir hayır yok , bu kadar zor mu ya bunu idrak etmek ?? Petun performansı 2 çeyrekte kötü geldi ,bu kadar basit . Her şey kara oturtulmamalı . Öyle olsaydı ,geri çekilme yaşanmazdı kağıtta . Mart Nisanda çektikleri fiyatlarla yılı fiyatladılar bu kadar basit. Görün artık !

3.çeyrek açıklanıncaya kadar yine 20.50 ye değdirme ve geriletme hareketleriyle karşı karşıya kalınır , beklentim bu . Ama kısada 17 ye getirir yine bunlar görürsünüz. Ben bu kadar cibiliyetsiz olacaklarını hiç ummadım,çok yazık oldu. Bazı arkadaşlar yazıyordu , çekildikçe alım yapıyorum diye . Ben de dikkat edin aldığınız seviyeler zirve olabilir diye uyarmıştım , görüyorsunuz fiyat hareketlerini. Çok net konuşuyorum , gözü kapalı alınacak seviye 17. - 17.15 aralığıdır. Onun harici yalandır ! 19.42 ve 19.38 den çıkış yapmıştım , yukarıda yazdığım fiyat aralığını bekliyorum .
    Genel olarak dikkat ederseniz bir gariplik var bistte ..Düşmeye meyilli bir hali var .. Bim 1.130 getiriyor , 1 tl bile artmıyor , obur tarafta ziyandaki şirketler tavan serisi çekiyorlar. Borsacı neyi ölçü alacak kafa karışıyor . Hiç bir dönem bist in bu kadar rezil olaylara çanak tuttuğunu görmemiştim. Tek tük olurdu , şimdilerde resmen kumarhaneye büründürdüler. Dikkatli olun derim, algılara kaptırmayın kendinizi .

6. Valla sayın west ben fiyata fazla takılmıyorum 2009 dan beri topladıklarını geçen pandemi dönemindeki tavan serisinde sattım şimdi ufaktan ufaktan yerine koyuyorum... düşmesi işime gelir yeter ki temettü vermeye devam etsin...kısa vadeci degilim 2025 kadar toplarım sonra nasipse emekliliği olmayı düşünüyorum temettülerle kendime bir yol çizmeyi planlıyorum ...

7. 2025 e kadar uzun süreli yatırımcısın günlük forum sitelerini takip ediyorsun

8. Doğru uzun vadeli yatırımcı olunca forumları okumaya gerek yok...burda çok değerli bilgi sahibi araştırmacı insanlar tanıdım...onlar sayesinde kendimizi geliştirdik...daha 15 ay önce kimse Petun almazken 4,95 lerden ben alıyordum...güzel yazıları okuyup kendi kafanda yorumlayıp hisse senedi alacaksın... bir ara şüpheci kimse vardı analizleri bayaga ilgi çekiciydi mesela...bu Arada hissemiz hareketlendi kademeleri paylaşırmısını...

Sayfa 369/607 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •