Sayfa 313/607 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 2,497 - 2,504 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1. erdals yazdıkların yalan yanlış şeylerle dolu.
    25-30 gıda hissesini saatlerce inceleyip bu rakamları çıkardım ve ilgili sayfaları hazırladım.
    Yukardaki yazıyı da bunun dışında 3 gıda hissesine daha attım.
    Ne her gıda hissesi? Biliyorsun ki millet son gönderilerime bakmayacak.

25 tane hisseyle ilgili bir çalışma diğer topiklere de elbette atılabilir.

Atılan sadece 1 mesaj. Gören de zannedecek ki düzenli olarak mesaj atmışız da yüzlerce mesaj var.
    Böyle yönlendirme mi olur? Bu topiğe başka mesaj attığımı da hatırlamıyorum.

Memlekette teknikçi çoksa bu da güzel birşey. İnsanların kendini eğitmesi önemli.
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

2.  Alıntı Originally Posted by O_S_M_A_N_L_I Yazıyı Oku
    Sayın arkadaşlar gıda sektöründeki hisselerin 5, 10, 22, 50, 100 ve 200 günlük hareketli ortalama değerleri:

http://www.borsanalist.com/gida-hiss...erleri-analiz/

Bazı hisselerin grafikleri de var.
    Burda da virüsün ortaya çıktığı zaman beri performansları görebilirsiniz:

http://www.borsanalist.com/gida-hiss...n-etkilenmedi/

Sağlık sıhhat ve bol kazançlar dilerim.
    Bu mesajımda yönlendirme var mı arkadaşlar?
    Linklerdeki çalışmada da hiçbir hisseyle ilgili al-sat yönlendirmesi yok.
    Ekonomist dergisi ya da bazı web sitelerinde göreceğiniz türde bir araştırma sadece!

Virüs mücadelesi başladığında biz de gıda ve diğer sektörlerle ilgili mart ayında bir yazı yazdık:
    Dikkat çektik:

http://www.borsanalist.com/gida-sekt...ri-yukseliyor/

Sayfanıın en altında hareketlenen hisselerin o zamanki fiyatları da var.
    Yönlendirme varsa şayet bu durumda insanları ordan itibaren yönlendirmişizdir.
    Teknik analiz kısmında da inanın grafiklerim bomboş. Üstlerinde tek not yok.
    Sağlıklı günler ve bol kazançlar.
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

3. Yönlendirme felan yok. adam gıda şirketlerine yönelik analizini yapmış paylaşmış. İlla al-sat denmiyor. Analizi inandırıcı bulmayan kendisi de analiz yapabilir.

Gerçekten de çok güzel bir çalışma olmuş,ellerine gözlerine sağlık.,keşke herkes laga luga yerine böyle analizleri paylaşsa.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

uluun tavan,bu da onu kıskanmıyor değil
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Herkese merhabalar ,

daha öncede çokca ifade ettiğim gibi temeli sağlam olan hisse eskiden çok çok ucuzdu şimdi de ucuz , temettü veren karlılığı yüksek olan hisse ancak daha yeni defter değeri olan 15 tl civarını geçti . pd/dd değeri daha yeni 1 olabildi,
    oysa birçok hissede özellikle içinde bulunduğumuz günlerde gıda sektöründe bu oran 2 hatta 3 civarında seyrediyor . buradan bakınca petun un 35 civarı fiyatları kaldırabilecek yapısı var ,

Ancak bu türlü hızlı yükselişler beni hep korkutmuştur , teknik analize sığdıramadığım bir ivme ne yazık ki bu sert yükseliş,
    üstelik petun normal zamanlarda oldukça sığ bir hisse olup 40-50bin lot hacimle gün kapatırken son zamanlarda 1 milyon gibi petun için rekor hacimler gördüğümüz halde geçen hafta 5 -6 milyon hacimler tarihi rekorların bile 2-3 katı oldu ,,
    bu düşündürücü.

dolaşımda 14 milyon kadar hissesi varken cuma günü 8 milyon hacimle eksi kapatması ve bugün yine sanırım 10 milyonu aşan hacimler olması ise benim için korkutucu...

bence temelde çok değerli bir hisse olduğu halde ,hatta belki bu atakları sürdürerek hak ettiği değerleri bile aşabilecek olduğu halde beni korkutuyor artık doğrusu.

biraz dursa dinlense , hatta geri çekilip biraz düzeltme yapsa oyalansa daha sağlıklı olacak ama ...

herkese bol kazançlar...
    Ben bana kandım bir şey kazanamadım, siz SİZ olun sakın bana kanmayın.

Çek bi tavan aslanım,,pddd ler 3-4 lerde iken bu daha yeni 1 oldu evet.gideceği çok yol var daha.

bir zamanlar banvt almıştım 5 den 6 dan sattım daha gitmez diye,,yok kuş gribi olur bilmem ne,,korkudan bekleyemedik,hisse çıktı 35 lere.

Sayfa 313/607 İlkİlk ... 213263303311312313314315323363413 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •