Sayfa 500/607 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1.  Alıntı Originally Posted by sorpressa Yazıyı Oku
    Holdinge devredilen kredi borcununun kapatılması durumunda kapa duyurma zorunluluğu yokmuş,bilançolardan takip edilebilirmiş.

Bravo hocam güzel bilgiler almışsın telefonda.

Yatırımcı ilişkileri sorumluları telefonda daha rahat bilgi veriyorlar.

Bu Çamlı yemin ilk çeyrek zararı sene içinde düzelip kara geçecek mi diye de sorsaydın keşke hazır hızını almışken

2.  Alıntı Originally Posted by Emirhan06 Yazıyı Oku
    Bravo hocam güzel bilgiler almışsın telefonda.

Yatırımcı ilişkileri sorumluları telefonda daha rahat bilgi veriyorlar.

Bu Çamlı yemin ilk çeyrek zararı sene içinde düzelip kara geçecek mi diye de sorsaydın keşke hazır hızını almışken
    Artık ararız Üstadım.

3. Bugun de beni aradı yaşar holdingden cemre hanım, zararın canlı hayvan ile olduğunu muhasebe denetiminin sağlam güvenilir bir firma tarafından yapıldığını söyledi. Yani Emirhan 06 abi güzel değerleme yapıyorsun buda tecrübe ile alakalı olsa gerek

-Hiçbir şey bilmiyorum yatırım tavsiyesi değildir

4. Yaşar'ın oyunları bitmez

5. yaşarın oyunları bitmez ama her sene düzenli temettü ödemesi de bitmez...beklenti altında geldi diye ilk çeyrek, enseyi karartmaya gerek yok, ben bu hafta sürekli alım yaptım hisse düşerken, böyle zamanlarda alınır petun 26-30 arasından almaktansa buralardan almak iyidir bence...
    Son düzenleme : konkasor34; 09-05-2021 saat: 14:17.

6. Bayram coşkusu petun da yok.. kınıyorum...
     Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    yaşarın oyunları bitmez ama her sene düzenli temettü ödemesi de bitmez...beklenti altında geldi diye ilk çeyrek, enseyi karartmaya gerek yok, ben bu hafta sürekli alım yaptım hisse düşerken, böyle zamanlarda alınır petun 26-30 arasından almaktansa buralardan almak iyidir bence...

7. Deutsche'nin malı kalmamış

Sayfa 500/607 İlkİlk ... 400450490498499500501502510550600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •