Sayfa 20/607 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 153 - 160 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1.  Alıntı Originally Posted by ankarali_omer Yazıyı Oku
    Benim yatırım yaptığım şirket yerin dibine gireceğine KSK yerin dibine girsin
    Aynen ,bu protestoya kim destek veriyorsa hepsi yanlış yapıyor,konu da zaten sponsorluk değil yenilgiyi hazmedemeyenlerin suçlu arama psikolojisi...bana ne Karsikayadan...

ASUS_Z00AD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Arkadaş burası petun sayfası protesto yapacaksan git yap sana yapma diyen var mı?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,501
    Bizim evde bu hisseden yüklü almış kişiler var ve benim telkinim ile gerçekleşti bu durum. Çoğunuzun o kadar para borsaya konur mu diyeceği kadar. Hatta ayın 19'unda bile alım yaptık.

KSK mı PINAR mı derseniz tabi ki PINAR derim.

Beni ancak reelde tanıyanlar bilir ki hem Pınar ürünlerine hem Pınar hisselerine aşk derecesinde bağlıyımdır. Portekiz'de anamı babamı özlemedim Pınar ürünlerini özledim o kadar diyeyim

Ülker ve Bim de solcuların boykotunda, daha batmadırlar

Syg.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4. Gelelim işin kağıt yönüne sabahtan beri inceliyorum.surekli temettü verip te ister pd/dd ister f/k olsun daha ucuz bir kağıt göremedim.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,501
    Bende ayıptır söylemesi bir üvey anneanne var, kadın iktidarın militanı gibi. Bundan evvel Pınar'ın ürünleri helal değil diye almıyordu. Şimdi Yaşar'ın evetçi olduğunu iletsem bütün çevresini Pınar manyağı yapar. Zaten Türkiye'ye döner dönmez ilk işim ona haber uçurmak

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,501
     Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Hiş sen önce saygını bozma..konuyu da sakın evet hayıra getirip ayrımcılık yapmaya çalışma! Asıl sen kaybol..Anadolu ister pınar alsın ister Ülker ister başka firma buna kimsenin karışmaya hakkı yok.sene sonuna gerek yok selim yaşar bu süreçte istifa edecek mi etmeyecek mi görücez.. Daha da bölücü yazılar yazma!
    Sn Sercanhan,

Pınar'a derin bir bağlılığım olmakla beraber Selim Yaşar sevici değilim. İyi bir yöneticinin bu derece dengesiz konuşmaması gerekirdi bunu kabul etmek lazım. Hele ki toplam değeri 1 milyar lirayı aşan bir topluluğun başında ise.

Kızgın kitlenin yatışması ve bundan sonra daha iyi ve sağlam bir iletişimin sağlanması için İdil Hanım'ın tekrar holdingin baş koltuğuna oturmasının en yararlısı olacağını düşünüyorum.

Selim Yaşar da DYO'nun falan başına geçse fazla konuşmasa daha iyi

Bunu 2 gündür söyleyeceğim de yeri gelmiyor. Basiretsiz adamı savunacak değiliz en nihayetinde.

Ancak sosyal medyada yanlış bilgilendirme gırla gidiyor. Bazı kişiler Pınar'ın hayırcı olduğu için KSK'dan desteği çektiğini ve bu yüzden boykot edilmesi gerektiğini söylüyorlar. Ancak holding bunu net bir şekilde boşa çıkardı, var olduğumuz müddetçe sponsorluğa devam edeceğiz dediler. Burada bir dezenformasyon var.

Pınar gibi yılların birikimi bir kişinin ağzından boşboğazlıkla çıkan bir cümle ile yok olamaz ve olmamalı. Biraz da desteklediği yüzlerce üretici ve çiftliği düşünün. Domino etkisi ile onbinlerce kişilik nüfusa destek oluyor.

Syg.

7.  Alıntı Originally Posted by Börsianer Yazıyı Oku
    Sn Sercanhan,

Pınar'a derin bir bağlılığım olmakla beraber Selim Yaşar sevici değilim. İyi bir yöneticinin bu derece dengesiz konuşmaması gerekirdi bunu kabul etmek lazım. Hele ki toplam değeri 1 milyar lirayı aşan bir topluluğun başında ise.

Kızgın kitlenin yatışması ve bundan sonra daha iyi ve sağlam bir iletişimin sağlanması için İdil Hanım'ın tekrar holdingin baş koltuğuna oturmasının en yararlısı olacağını düşünüyorum.

Selim Yaşar da DYO'nun falan başına geçse fazla konuşmasa daha iyi

Bunu 2 gündür söyleyeceğim de yeri gelmiyor. Basiretsiz adamı savunacak değiliz en nihayetinde.

Ancak sosyal medyada yanlış bilgilendirme gırla gidiyor. Bazı kişiler Pınar'ın hayırcı olduğu için KSK'dan desteği çektiğini ve bu yüzden boykot edilmesi gerektiğini söylüyorlar. Ancak holding bunu net bir şekilde boşa çıkardı, var olduğumuz müddetçe sponsorluğa devam edeceğiz dediler. Burada bir dezenformasyon var.

Pınar gibi yılların birikimi bir kişinin ağzından boşboğazlıkla çıkan bir cümle ile yok olamaz ve olmamalı. Biraz da desteklediği yüzlerce üretici ve çiftliği düşünün. Domino etkisi ile onbinlerce kişilik nüfusa destek oluyor.

Syg.
    Ben 2 gündür başka bi şey bi dedim allah aşkına.. İdil hanımın başımızın üstünde yeri var..yaratılmaya çalışılan evet dedi diye böyle bi boykot başladı algısı benim pek umurumda değil..bildiğim tek gerçek SELİM YAŞAR bu firmadan gidecek ve kapıdan bi daha içeri girmeyecek..BİZ ONUN BABA PARASI YEDİĞİ KADAR BU FİRMANIN ÜRÜNÜNÜ TÜKETTİK BU HİSSELERE ONDAN ÇOK YATIRIM YAPTIK!!SEN KİMSİN KOSKOCA KARŞIYAKAYI PARAYLA TEHDİT EDİYOSUN..SİZ BENİ AZ ÇOK ANLIYORSUNUZ.sn borsanier.İZMİR MİLLETVEKİLİ Hüseyin kocabıyık başta ya bizi yanlış anlıyor yada konuyu kasıtlı olarak başka yere çekiyor....biz evet dediği için değil pınar markasını pınar yapan Karşıyakayı sponsorluktan çekilerek aklı sıra parasız bırakmakla tehdit ettiği için kızgınız ve bunun bedelini maalesef hiç suçsuz çalışanlar yatırımcılar ödeyecek..şirketi bilmeyen karşıyaka insanını tanımayan kişiler burda maalesef beni provakötör gösterme havasında..varsın göstersinler..neyse ben artık yazmama kararı aldım..SENDEN ÖZÜR DİLERİM..YILLAR SONRA BÜYĞK ÜMİTLERLE GİRMİŞTİM..SELİM YAŞAR SEN İÇİMİZDEKİ PINAR SEVGİSİNİ BİTİRDİN YAZIKLAR OLSUN SANA..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,501
    Bu iş Selçuk Bey'in kulağına gitmişse gerekeni yapacağına inanıyorum. Ancak bir ihtimal ne yapın edin babam duymasın, yoksa beni men eder diye etrafındakilere telkin etmiş de olabilir. 92 Yaşındaki bir insanın bu kadar tatsız haberleri duyması pek sağlıklı değil bir yandan da

Syg.

Sayfa 20/607 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •