Sayfa 546/607 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 4,361 - 4,368 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    Ondan mı aylık 200 TL lik alım yapıyorsun.Hadi oradan gömlekçi! Saçma sapan yazı yazı yazarak sinir uçlarımızla oynama!!!!!
    Ben ayda 25 tane hisse alıyorum.. Kötü sözlerini aynen iade ediyorum.. Siz kim uzun vadeli yatırım kim..ben 8 senedir azimle birikticem sen gelip 1 senede bu tahtadan para kazanacaksın yok öyle Bi dünya.. Size bu tahtada bu kafa yapısıyla ekmek yok başka kapıya
    OMAHALI

2.  Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    Ben ayda 25 tane hisse alıyorum.. Kötü sözlerini aynen iade ediyorum.. Siz kim uzun vadeli yatırım kim..ben 8 senedir azimle birikticem sen gelip 1 senede bu tahtadan para kazanacaksın yok öyle Bi dünya.. Size bu tahtada bu kafa yapısıyla ekmek yok başka kapıya
    25 LOTÇU! Sen o zaman her ay 25 lot aldığında yaz.Burada onbinlerce lot pozisyonu olanların kafasını karıştırma!!!!!

3.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    25 LOTÇU! Sen o zaman her ay 25 lot aldığında yaz.Burada onbinlerce lot pozisyonu olanların kafasını karıştırma!!!!!
    Bu tahtalarda böyle böyle mal toplanır.. Tek kademede yüklü girersen aha böyle çıngıraklı yılan gibi bağırtırlar adamı
    OMAHALI

4. Ne ayaksın sen başka işin yokmu bak aslanım herkes burnundan soluyo

5. Bu hissede bulunan yatırımcılar her türlü zarar edecekler takip ettiğiniz şirketler uçup gidecek bu yerinde sayacak oradan bı zarar enflasyon dan bı zarar faizi var oradan zararbu şirketin şu anda 40 liradan işlem görürse yatirimci biraz rahatlar

6. Alış 2550 satış 1752 zarar çok böyle bir şirketten coluguzun çocuğunuzun burnundan çıkar inşallah Allah belanı versin

7. Bilanço ne zaman geliyor

8.  Alıntı Originally Posted by Nazar Yazıyı Oku
    Bilanço ne zaman geliyor
    https://www.kap.org.tr/tr/sirket-bil...un-sanayii-a-s

Kapta son gün bu pazartesi gözüküyor.

Sayfa 546/607 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz