Sayfa 90/607 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 713 - 720 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    epey uzun bir aradan sonra temettüyü 25 nisan tarihinde ödeyecek...genelde hep mayısın sonunda öderdi bu sene bldigimiz diger senelere benzemiyor bakalım...yedek akçelerde bayaga güzel acaba %25-50 arası bedelsiz yapar mı
    Genel kurul yapıldı,bitti.Alınan kararlar ortada,ne bedelsizi?Artık seneye öyle şeyler umut edebilirsiniz...bu yıl yok!
    Son düzenleme : efe78; 31-03-2018 saat: 13:30.

2. Değerli arkadaşım inşallah alınmamışsındır nükde yaptım sadece keşke dediğin gibi olsa bu hisseye geçmekle ne kadar zarar ettim bi bilsen direk bana akılsız dersin hektaştaki hisselerimi sattıp da geldim aranıza hemde inan tahtanın şeklini bozabilecek bi tutarla o yüzden çok kederliyim ama herşey nasip nasipsiz hiçbirşey olmuyor Allah hakkımızda hayırlısını versin inşallah güzel şeyler olurda bizde çoluk çocuğumuzun rızkını elaleme (yaşarlara) yedirtmeyiz kal sağlıcakla.

3. Benim için söylüyorsan dejavu26 kardeş alınmadım,çünkü zaten öyle bir fikrim yok,benimki temenni,çünkü mevcut yöneticilere inanmıyorum.

4. Pınar'ın F/K sı önceden9-10 civarı olurdu en az...şimdi çöp senetler içine girdi...7.26,prestiji kalmadı demekki....

5. Ey Pınar et ve süt yöneticileri: bakın gazetelerde körfez ülkelerinde Türkiye'de hayvancılık,et,süt üretimi konusunda yatırım yapmak isteyen bir sürü yatırımcı ortak arıyor...ortak alın,sermayeyi büyütün,tahsisli sermaye artışı ile elde ettiğiniz kaynakla yeni yatırımlar yapın,ciro,kar artsın,hem siz kazanın hem bizler...ama ufuksuz adamlar...yapmazlar...oysa fırsat çok büyük!

6. temettü gelecek desek,ona da daha 15 güne yakın zaman var...

7. Temettüden sonra kaça kadar iner fikri olan var mı?

Atmasyon, temettü 9.90-10.00 girip, 9,40-9,50 çıkıp, 8,90-9,00 inebilir YTD

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 90/607 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •