Sayfa 308/607 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1.  Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Bence ürünlerle falan alakası yok bu kadar takılmayın gidecek hisse gider, hepsi gıda hissesi. Petun u Uluun la kiyaslamislar, un üretiyor mu belli değil bilen var mı?
    Uluun.. Ulusoy un.. Gogglede var ne urettıklerı buraya yazmadanda bakılabilir.. Ana iş kolu un...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

ANKET-BIST100 Endeksi'nin güne yatay bir seyirle başlaması bekleniyor

Analistlerin BIST100 Endeksi açılış fark değerine ilişkin
    medyan tahmin -120 puan, ortalama tahmin ise -48 puan oldu.
    Foreks'in 36 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en
    yüksek beklenti +630 puan olurken, en düşük beklenti -708 puan
    olarak gerçekleşti.
    Ankete katılan 36 analistin, 17'si pozitif 19'u ise negatif
    açılış tahmininde bulundu.
    BIST100 Endeksi, dün günü 2151,16 puan artışla 98549,80
    puandan tamamlamıştı.
    NOT: Foreks Haber Merkezi tarafından günlük düzenlenen
    BIST 100 Endeksi açılış anketine katılmak isteyen yatırım
    uzmanları [email protected] adresine başvuru maili
    gönderebilir.

- BIST100 Açılış Anketi Sonucu

Medyan : -120
    Ortalama : -48
    Maksimum : +630
    Minimum : -705
    Katılımcı: 36[(+17)(-)19]

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

(15/04/2020 - 09:17:33)

Gelecekte en büyük silah gıda olacak,,,ekilebilir tarlalar altın değerinde olacak.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

4.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Gelecekte en büyük silah gıda olacak.
    nasıl yani yaww anlamadım
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Ukrayna gerekirse buğday ihracatını yasaklamaya hazır - Bakan yardımcısı

Tarımdan sorumlu ekonomi bakan yardımcısı Çarşamba günü Reuters'e verdiği demeçte, dünyanın en büyük tahıl ihracatçılarından biri olan Ukrayna'nın, tüccarlarla anlaşılan limitleri aşması durumunda buğday ihracatını yasaklamaya hazır olduğunu söyledi.

Yeni koronavirüsün neden olduğu zincir tedarikindeki aksamalar, komşu Romanya'yı Avrupa Birliği dışındaki destinasyonlara tahıl ihracatını yasaklamaya itti.

Bir diğer komşu Rusya da un ihracatçılarına ve fırıncılarına arzını artırmak için tahıl ihracatını sınırladı ve stokundan tahıl sattı.

Ukrayna, 2019/20 yılında şu ana kadar 18 milyon ton buğday ihraç etti ve 30 Haziran'a kadar sürecek olan bu sezonun geri kalanında tüccarlarla imzalanan bir mutabakata göre 2 milyon ton daha ihraç edilebilecek.

Taras Vysotskiy, Reuters'e verdiği demeçte, "İhracatın hızı Nisan ayında 2 milyon ton ihraç edeceğimiz şekilde olursa, (tüccarlarla birlikte) anlaştığımız gibi ve uyardığımız - ihracatı durduracak muhtıra paragrafını uygulamak zorundayız. ​Şimdiye kadar izlediğimiz hız, bu 2 milyon tonu geçmeyecek gibi görünüyor" dedi.

Ukrayna'nın buğday hasadı büyük ölçüde iç tüketimi aşıyor, ancak geçen ay Ukraynalı fırıncılar ve değirmenciler hükümetten ekmek fiyatlarını korumak için tahıl ihracatını sınırlamasını istedi.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Duhul
    Mar 2020
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    632
    PETUN sanırım un üretmiyor, yalnızca et ürünleri var,
    KAYNAK http://www.pinar.com.tr/urunler/deta...ri/3638/4901/0

PETUN İŞTİRAK ŞİRKETLERİ İSE;

ÇAMLI YEM BESİCİLİK SANAYİ VE TİC. A.Ş. GIDA %23,39
    DESA ENERJİ ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. ENERJİ %26,41
    YAŞAR BİRLEŞİK PAZARLAMA DAĞITIM TURİZM VE TİCARET A.Ş. TİCARET %42,78

7. işlem hacmide bayaga artmış bu arada o zaman gidecek yeri hala var sanırım bu ortamda ufak bir bedelsiz yapsa çok guzel olur tam zamanı bence...

Sayfa 308/607 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •