Sayfa 473/607 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 3,777 - 3,784 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1.  Alıntı Originally Posted by Force Yazıyı Oku
    Temettü furyasidir gidiyor twetterda falan.yarin iyi temettü verecek güzel temettü verecek.arkadaslar temettü uzun vadeli yatırımcı için iyi bugün aldın yarın temettü için sana zarar yazar.temettuden %15 stopaj vereceksin o senin cebinden çıkıyor.baskada bişey değişmiyor bugün satıp yarın alan stopaj dolayısıyla ana parada %1 kar yazar.
    Yarın tavan açıp topuklarsa ne olacak? Böyle bakış açısı mı olur? Elimde 4000 lot var.. Yarın sabah tahtaya yazın bakalım 4000 5000 lot kaçtan vercek...
    OMAHALI

2. Bu arada temettümüz bütün uzun vade düşünen ortaklarımıza hayırlı olsun.. Petun un maaşıma ek pasif gelirime katkısı aylık 430 lira oldu. Seneye de allah sağlık verirse 4300 lota ulaşmayı hedefliyorum..
    OMAHALI

3.  Alıntı Originally Posted by Force Yazıyı Oku
    Bu durumu daha önce defalarca belirtmiştim.sutede bedelli gelebilir .beklentim hem bedelli hem bedelsiz.petuna bedelsiz gelir.tavana takılmayın bir defaya mahsus asılabilir.

Pınar su zaten sürekli zarar öz sermaye kötü , bedelliden başka şansı yoktu zaten.

Normalde sütün bedelsiz potansiyeli etten fazla ama finansal borcu da çok olduğu için belki faiz ödemekten kurtulmak için dediğiniz gibi % 200-300 bedelli , % 400-500 bedelsiz bir arada da yapabilir.

Ama PETUN sadece bedelsiz olur çünkü finansmana şu an ihtiyacı yok.

Sanırım Pınar su da bu son 20 yılda 5. sermaye artışı oluyor.

Petun ise 20 yılda sadece 2 kere sermaye arttırdı. Artık zamanı da gelmişti. Bakalım inşaallah yaparlar.

4.  Alıntı Originally Posted by buffettwarren Yazıyı Oku
    Çok iyi haber bugün bedelsiz potansiyeli olan kağıtları görünce içimden petun bu defa takılsa bari diye geçirmiştim. Grup şirketinde böyle bir karar almaları beni çok mutlu etti.

bu Arada örnek olarak kullandığımız 25.30lardan kapatması da tevafuk oldu

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

evet keşke örnek olarak 26,30 deseymişim

5. Pinsu 2016 da da bedelli yapmış.digerleri sermaye artırımı yapmamış.o yüzden yapmama ihtimalleri yüksek.ama süte bedelli gelmeli.borcu ödeyip karlılığı artırmalı.

6. Arkadaşlar bedelsizi biliyorum da bedelli nasıl oluyor

7. PETUN - Pınar Et ve Un

Alıntı Originally Posted by Force Yazıyı Oku
    Pinsu 2016 da da bedelli yapmış.digerleri sermaye artırımı yapmamış.o yüzden yapmama ihtimalleri yüksek.ama süte bedelli gelmeli.borcu ödeyip karlılığı artırmalı.
    Yapmasın bence. Beklentiyi yarattı şu anda. Önemli olan beklenti..yoksa ha 5 tane 1 lira, ha 1 tane 5 lira..

Bu arada bugün alan şeker “tavancı” şekerse temettü negatif açılışını törpüleyebilir.

Kapanma varken de akıllara düşerse gıda furyası bir tur yapar umarım

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

8. Emirhan bey bedelli sermaye artışını yatırımcı sevmiyor ben teknosadan biliyorum kağıt bedeli açıklandığında 22000 civarındaydı 11000 liraya düştü seri raban hareketleri yaptı

Sayfa 473/607 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •