Sayfa 355/607 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1. Petun un durumuna en uygun forum burası

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Merhaba Efendiler,
    Ne yazık ki borsamızda "Kumarcılık" ile "Yatırımcılık" stratejilerinin birbirine karışıp ayırtedilemez bir dönem yaşıyoruz. Eminim ki, kaybettiğimiz para bir gün geri gelir ama, kaybettiğimiz güven, bir daha geri gelmeyecek. PETUN, üreterek para kazanan temiz bir firma. Keşke yatırımcısını da bilgilendirmeyi ihmal etmeyecek bir ilkesi de olsa. Aşağıdaki bilgiyi sizinle paylaşmak istiyorum:

" 24.06.2020 – Pınar Et, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından hazırlanan kılavuzdaki kriterleri yerine getirerek “Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi†almayı başaran ilk entegre et ürünleri firması oldu. Pınar’ın uyguladığı yüksek kalite, hijyen ve sağlık standartlarının pandemi dönemine uygun olarak hızla düzenlendiğini belirten Pınar Et Genel Müdürü Tunç Tuncer, “Tüketicilerimize güvenli gıda ulaştırmak için halihazırda uyguladığımız standartları, çalışanlarımızın sağlığını korumak ve Covid-19’dan korunmak amaçlı genişlettik†dedi. " (Kaynak : kanalfinans.com )

3.  Alıntı Originally Posted by Taş Duvar Yazıyı Oku
    Merhaba Efendiler,
    Ne yazık ki borsamızda "Kumarcılık" ile "Yatırımcılık" stratejilerinin birbirine karışıp ayırtedilemez bir dönem yaşıyoruz. Eminim ki, kaybettiğimiz para bir gün geri gelir ama, kaybettiğimiz güven, bir daha geri gelmeyecek. PETUN, üreterek para kazanan temiz bir firma. Keşke yatırımcısını da bilgilendirmeyi ihmal etmeyecek bir ilkesi de olsa. Aşağıdaki bilgiyi sizinle paylaşmak istiyorum:

" 24.06.2020 – Pınar Et, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından hazırlanan kılavuzdaki kriterleri yerine getirerek “Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi†almayı başaran ilk entegre et ürünleri firması oldu. Pınar’ın uyguladığı yüksek kalite, hijyen ve sağlık standartlarının pandemi dönemine uygun olarak hızla düzenlendiğini belirten Pınar Et Genel Müdürü Tunç Tuncer, “Tüketicilerimize güvenli gıda ulaştırmak için halihazırda uyguladığımız standartları, çalışanlarımızın sağlığını korumak ve Covid-19’dan korunmak amaçlı genişlettik†dedi. " (Kaynak : kanalfinans.com )
    ıyı guzel yazmışsınızda borsada bunlar geçerli değil maalesef...Bir urun aldınmı kokusu çıkacak kağıt 3 kademe duşecek bıraz zaman gececek kağıt tavan tavan gidecek..Yol harıtası bu...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,118

5.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Belirttiğim üzere , butun durakları geçtik . En yakın durak 18.05 kaldı.Bugun muhtemelen ona da değmesi lazım .. Niyeti daha da bozarsa 17.04 bence son destek. İki ihtimalimiz var , birincisi ve en zayıf olanı 18.05 e değip 19 lara atması . İkincisi ve kuvvetli olanı 18.05 i de kırıp 17.04 e kadar inip haziran ayını 17-19'larda geçirmesi !
    Daha güzel teknik konuşturabilseydim keşke , ama maalesef görünen bu . Umarım yanıltır.YTD
    Ewt , yukarıdaki ve bir önceki yazımda da belirttiğim gibi Haziran ayı öngördüğüm şekilde - önümüzdeki 2-3 günü ne olacak bilmiyoruz - geçirmiş oldu . Geçen hafta hariç trade imkanı da verdi bu arada ..
    Gelelim , büyük heyecan ve umutlarla beklediğim Temmuz değerlendirmesine ; Değişik bir tahtacısı var bunun , bu yüzden taban olsa da üzülmem tavan olsa da sevinmem ! Çünkü esas olan Temel Analizdir , ondan kaçmaya da çalışsa er geç yakalanır .Ve temel analiz ,teknik analizi her zaman yener . Ama teknik analiz de olmazsa olmazdır , ve kazanca kazanç katar . Bu doğrultuda , öncelikle 19.78 'i geçip oturması gerekir. Ardından , 20.91 i deneyecektir. Sonraki durak 21.79 olacak .Sonraki durakları belli de
    , bunları şimdiden yazmak abes olur . Oralara gelirse ,tekrar çalışmalarımı paylaşırım. Aşağıda ise , 17.04 en baba destektir.
    Ben bayram öncesi gerçekten çok umut doluyum,ummayacağınız rakamları görebiliriz.Ama herkesteki beklentinin aksine , 2.çeyrek satışlarının 1. çeyrek gibi bilançoya yansımayabileceği yönünde tereddütüm var .. Eğer böyle bir şey söz konusu olursa , o da Temmuzun ilerleyen günlerinde kendini hangi fiyat seviyesinde olduğunu göstererek beni teyit etmiş olacaktır zaten.
    Bol kazançlar YTD.

6. Sevgili West_by_West,
    Bu hisseyi tanımayan biri olarak sormak isterim; "Bu hisse yönetiminin, şirket muhasebesinde 'canının istediğini' yapma alışkanlığı var mı gerçekten?" Gerçekten bunu bilmeyen biri olarak soruyorum. Sağlık dileklerimle selamlar.

7.  Alıntı Originally Posted by Taş Duvar Yazıyı Oku
    Sevgili West_by_West,
    Bu hisseyi tanımayan biri olarak sormak isterim; "Bu hisse yönetiminin, şirket muhasebesinde 'canının istediğini' yapma alışkanlığı var mı gerçekten?" Gerçekten bunu bilmeyen biri olarak soruyorum. Sağlık dileklerimle selamlar.
    Merhaba Sn. Taş Duvar ,

Hayır , Yönetimin bu tarz bir alışkanlığı yok . Zaten böyle bir yönetim anlayışına sahip ve uygulamış olsalardı zaten bu hissede işim olmazdı. Fakat gerek uzun yıllara dayanan borsa geçmişim , ve yine uzun iş hayatım boyunca gördüklerim karşısında maalesef bu tip şeyler kafamda hep saklı durur ! Hep tedbirli olmak beni hayal kırıklıklarından uzak tutmuştur. Prensip meselesi yani ...

Petun'u seviyoruz ve güveniyoruz .. Beklentimiz çok

Hayırlı ve bol kazanç dileklerimle . Syglr

8. Birde Banvit çalışanlarında covit çıkmış..bugünkü Hürriyet'e vardı.Bu tüketicileri pınar ürünlerine yönlendirebilir.Yasar gurubu hijyen belgeli ürün satıyor.ancak işi sıkı tutup virüsten uzak kalırsa satışları dahada artabilir.

Sayfa 355/607 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •