Sayfa 598/607 İlkİlk ... 98498548588596597598599600 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 4,777 - 4,784 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1. Mal toplamak için katakulli ile kötü bilanço yolladılar buralardan mal verenin aklına acırım bu gıda enflasyonunda mal verilmez alınır…3çeyrekte ve özellikle yılsonu iyi bilanço bekliyorum o zamana kadar süründürecekler sanırım…

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    1,050
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3. ne petun muş aşagıya veremiyor yukarı götüremiyor anlaşılan bu yaz günleri çok sıkıcı gececek...bilançoya az kaldı bakalım nasıl gelecek...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    1,050
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Çin tarafına tavuk ve çiflik balıkları ihracatı rekor kırıyormuş. Gıdanın altın çağını yaşadığı bu devirde umarım yine batak bir bilanço göndermez Yaşar Grubu!

https://m.turkiyegazetesi.com.tr/amp...mi/889728.aspx

23.80 ve 24.72 dirençleri önemli
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

7.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    Mal toplamak için katakulli ile kötü bilanço yolladılar buralardan mal verenin aklına acırım bu gıda enflasyonunda mal verilmez alınır…3çeyrekte ve özellikle yılsonu iyi bilanço bekliyorum o zamana kadar süründürecekler sanırım…
    Bana da öyle geliyor, fiyat buralarda kalınca pnsut ' hisselerinin bir kısmı ile değişim yaptım , petun 2022 3 aylık bilançoya kadar pnsutten daha hareketli ve yukarı gitmeye istekli bir hisseydi. Bilançodan sonra korelasyon bozuldu , isteseler Yaşar Birleşik Pazarlama'nın kar marjını azaltıp firmaya karlılık anlamında ciddi destek olabilirler. Bu tamamen yönetimin ellinde olan bir durum, umarım firmayı eski rahmetli yöneticiler gibi ekran başından kalkmadan yönetmiyorlardır.
    Yeni yönetim kurulu güzel işler yapıyor , yatırımcı dostu olup olmadıkları birkaç yıl içinde belli olur ama ben çok umutluyum.

8. Bilanço çok güzel geldi, yazan çizen bile yok
    Hayra alamet bir durum olsa gerek
    YTD

Sayfa 598/607 İlkİlk ... 98498548588596597598599600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •