Sayfa 271/607 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 2,161 - 2,168 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    Bu Yaşarlar Yaşar Bankı Battırdı borçlara şirketler
    Yıktı.
    Eskiden Çok rekabet yok du
    Şu an bir sürü güzel şirket ler
    Var zaten yönetim
    Basiretsiz beceriksiz.
    Yönetim zate üç başlı
    Başarılı değil.
    Adamlar Tuborgu satılar
    Şimdi o sarıkları Tuborg
    Bunların bütün şirketlerine
    Bedel
    Bunlar bu kadar basiretsiz çok
    Basit .
    Yatırım tavsiyesi değildir İroni bu yazı Bu benim yorum kimseyi bağlamaz Her kes birey dir

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    terzico sen şikayet ettikçe hisse gidiyor ne olacak bu iş??
    Başarı yolun sonu değil, yolun kendisidir... Başarı bir yolculuktur ve hiç bir zaman bitmez, asıl başarı yolda kalabilmektir...

2.  Alıntı Originally Posted by mohikan054 Yazıyı Oku
    terzico sen şikayet ettikçe hisse gidiyor ne olacak bu iş??
    Boş konuşma yaaa
    Git nereye gidiyorsan gitt
    Biz burda yorum yapıyoruz.
    Yatırım tavsiyesi değildir İroni bu yazı Bu benim yorum kimseyi bağlamaz Her kes birey dir

3. Beğenmiyorsan Okuma
    Y.t.d

4. Şöyle bir durum farkettim, Şirketimiz ilk 6 ayda 13,2 milyon net karı var iken, son 3 aylık 3.çeyrekte 18,3 milyon net kar yazmış, yani ilk 6 ayın toplamından daha fazla net kar var ve bu durum özkaynaklara da 18 milyonluk bir artış kazandırmış, sanırım son yükselişin sebebi bu olabilir, son çeyrekte aynı şekilde giderse geçen yıl ki karı yakalayabilir hatta geçebilir umarım... temel ve bilanço analizcileri yanlışımız olabilir, uzman değiliz, yanlış var ise uyarsınlar bir zahmet, ... sanırım eski küçük dev yavaş yavaş ayağa kalkıyor olabilir,
    Başarı yolun sonu değil, yolun kendisidir... Başarı bir yolculuktur ve hiç bir zaman bitmez, asıl başarı yolda kalabilmektir...

5. Sessizlik beyler)..
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

6.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Sessizlik beyler)..
    aynen yılan gibi süzüle süzüle farkettirmeden gidiyor da sonu da inşallah iyi olur şelale yapmasınlar da hacim çok az pek de sağlam durduğumuz söylenemez, hayırlısı bakalım...

7.  Alıntı Originally Posted by mohikan054 Yazıyı Oku
    aynen yılan gibi süzüle süzüle farkettirmeden gidiyor da sonu da inşallah iyi olur şelale yapmasınlar da hacim çok az pek de sağlam durduğumuz söylenemez, hayırlısı bakalım...
    Mal toplu aşağı yada yukarı harekette volalite çok normal.. Sığ olduğu için bence portföyde yüzde 10 20 arası makbul.. Tek korkum su ile süte benzemesi sonu.. 5 lira civarı ortalamam var.. Bana göre 7 yıl içinde ikinci emeklilik ama patron güven vermiyor.. İnşallah geleneğini bozmaz
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

8. sinsice yükselmeye devam ediyor fazla düzeltme yapmadan...7,50 lere gidecek ilk etapta sonrasına emeklilik fonları karar verecek artık...

Sayfa 271/607 İlkİlk ... 171221261269270271272273281321371 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •