Sayfa 108/607 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208 ... SonSon
Arama sonucu : 4850 madde; 857 - 864 arası.

Konu: PETUN - Pınar Et ve Un

1.  Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    yani pes doğrusu zarar eder desen anlarım iyi yçnetilmiyor anlarım kurumsal değil anlaım vizyon misyon yok dersin anlarım ama batacak demeni anlamam belki fiyatı 2/3 ünecek ama batacak demen ciddiyetten uzak bi açıklama
    Ocaktan bu yana yarı fiyatına indi...bir de dövize göre hesaplarsan 1/3 fiyatındadır zaten...3-4 yıldır benzer bilançolar:hasılat,kar vb.oysa enflasyondan dolayı %50 büyümeliydi...ben beğenmiyorum yöneticilerin vizyonlarını,anca babaları bir marka yarattı,bunlar yiyip bitirecekler...ufuksuz insanlar.sıkıştık kaldık,çikamıyoruz da...

2.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    Ocaktan bu yana yarı fiyatına indi...bir de dövize göre hesaplarsan 1/3 fiyatındadır zaten...3-4 yıldır benzer bilançolar:hasılat,kar vb.oysa enflasyondan dolayı %50 büyümeliydi...ben beğenmiyorum yöneticilerin vizyonlarını,anca babaları bir marka yarattı,bunlar yiyip bitirecekler...ufuksuz insanlar.sıkıştık kaldık,çikamıyoruz da...
    Bu zaman cikamazsaniz hic bir zaman cikamazsiniz cok daha fazla dusen saglam kagitlar var.secin begenin alin.ptkm.arclk.isctr.garan .ccola vs vs vs ????

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Altta 5.89 destek ,üstte 6.26
    direnç .epey bir süre burda oyalanacak gibi duruyor.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. işlem hacimleri kimsenin dikkatini çekmedimi? dönüş mü var acaba?
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5. bugün hayret ünlü satış kisminda yoktu...acaba citibank satişi durdumu...dün ortalama düşürdük bakalım ne olacak...
    psikolojinizin kaldıramayacağı pozisyonlar açmayın...en güzel pozisyon gece yatakta rahatça uyuduğununuz pozisyondur...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    3 gündür 6.30 a 2 kez bugün de 6.20 yi yokladı

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Sattık gitti

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. İndikatörler al vermeye başladı,6.26 geçilirse,7'lere kadar hızlı hareket bekliyorum hayırlısıyla.ytd değildir.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 108/607 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •