Sayfa 3/708 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 5662 madde; 17 - 24 arası.

Konu: PENGD - Penguen Gıda

Adamı da istifa ettirdiler sonunda. Bir tek biz kalacağız yakında

Şirketimiz Yönetim Kurulu bugünkü toplantısında, Yönetim Kurulu Üyeliği'nden istifa etmiş olan Sayın Bay Anthony Stalker'ın istifasının kabulüne, kendisinin istifası ile boşalan Yönetim Kurulu Üyeliği'ne, selefinin görev süresi sonuna kadar görev yapmak ve toplanacak ilk Genel Kurul'un onayına sunulmak üzere, Şirketimiz ortaklarından ADM FINANS INTERNATIONAL tarafından aday gösterilmiş olan, Sayın Bayan Svitlana Samko'nun atanmasına karar vermiştir. Söz konusu karar Bursa Ticaret Sicili'ne tescil edilecektir.

gene bozulmuş

1.92 kapanış ile.

neden istifa ederki

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Köy
    Gönderi
    10,482
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by speranza Yazıyı Oku
    Adamı da istifa ettirdiler sonunda. Bir tek biz kalacağız yakında

Şirketimiz Yönetim Kurulu bugünkü toplantısında, Yönetim Kurulu Üyeliği'nden istifa etmiş olan Sayın Bay Anthony Stalker'ın istifasının kabulüne, kendisinin istifası ile boşalan Yönetim Kurulu Üyeliği'ne, selefinin görev süresi sonuna kadar görev yapmak ve toplanacak ilk Genel Kurul'un onayına sunulmak üzere, Şirketimiz ortaklarından ADM FINANS INTERNATIONAL tarafından aday gösterilmiş olan, Sayın Bayan Svitlana Samko'nun atanmasına karar vermiştir. Söz konusu karar Bursa Ticaret Sicili'ne tescil edilecektir.

Sıkılmıştırr

5. Integral yatırımın bu haftaki listesinde PENGD var hedef fiyat 1.98 yazmışlar

6. Hisse başlıkları alfabetik olarak mı yoksa son yazılana göre mi sıralansın?

Forum yönetimi tarafından düzenlenen ankete katılmak için;

http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=582

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Köy
    Gönderi
    10,482
    Blog Entries
    12

Svetlana'dan ümitliyimm,
    een azından Antıni'den iyidirr

8. koca forum coktu ... neden !!!

benim ahım tuttu!!!

oyle edensiz ve suresız yasaklanırsa uyeler olacagı bu... umarım daha dikkatli olur moderatorler bundan sonra

Sayfa 3/708 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •