Sayfa 13/989 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 7906 madde; 97 - 104 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Günaydın ortaklar. Evet tahmin ettiim gibi şirket hisseleri toplamaya devam ediyor dünde alımlar olmuş. Hayırlsı bakalım.ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by EKO08 Yazıyı Oku
    Günaydın ortaklar. Evet tahmin ettiim gibi şirket hisseleri toplamaya devam ediyor dünde alımlar olmuş. Hayırlsı bakalım.ytd.

Alımlar olmuş ama bakalım bugün nasıl bir hareket olacak. Hep bizi yanıltıyor

3. Görünen o ki maalesef geri dönüşe devam. 7.5 leri görmeden dönmez diye düşünüyorum. YTD

4. Bu kadğıdı birtek biz mi takip ediyoruz yaa bi Allah ın kulu yok mu ne oluyor nrelere gidiyor anlatacak

5. Birilerine gel gel yapıp kucaklarına bolca hisse döküyorlar. Bana göre parsandaki dünkü hareket kalıcı ve istikrarlı yükseliş hareketi değildi. O hareket yakın gibi görünse de olacak Marmara depremi gibi gününü saatini bilmek mümkün değil.
    YTD.

6. şirketin yükselişinin kalıcı olması için ilkin 8,58 hacimli geçmesi lazzım ki ondan sonra 9,10 düşen kanalını kırıp 9,30ilk ciddi desteği ile karkarşıya kalsın bunun içinde eğer düşecekse hacimin iyice düşmesi lazım 63k civarıyok yükseleceksede 400k geçmesi lazım fibo 50 7,42 en azından bunun üzerindekalmalıdır
    ytd deli saçmasıdır

7.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    şirketin yükselişinin kalıcı olması için ilkin 8,58 hacimli geçmesi lazzım ki ondan sonra 9,10 düşen kanalını kırıp 9,30ilk ciddi desteği ile karkarşıya kalsın bunun içinde eğer düşecekse hacimin iyice düşmesi lazım 63k civarıyok yükseleceksede 400k geçmesi lazım fibo 50 7,42 en azından bunun üzerindekalmalıdır
    Teşekkür ediyorum hocam

8.  Alıntı Originally Posted by sinang1906 Yazıyı Oku
    birilerine gel gel yapıp kucaklarına bolca hisse döküyorlar. Bana göre parsandaki dünkü hareket kalıcı ve istikrarlı yükseliş hareketi değildi. O hareket yakın gibi görünse de olacak marmara depremi gibi gününü saatini bilmek mümkün değil.
    Ytd.
    ben sahsen senin gibi düşünmüyorum şirket bence 8,34 bügün yıne hisse alıyor bilerek kağıdı 8,34 baskılıyorlar bana şu anda öyle görünüyor muhhtemelen yarın yıne bu fiyatlardan alım haberi gelicek yine.ayrıca alıcılar şu anda önde.ytd.

Sayfa 13/989 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •