Sayfa 213/989 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon
Arama sonucu : 7912 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. hade geçmiş olsun

2. 15.12.............................. hasta öldü maalesef umarım yüklü atlayan olmamıştır.

3.  Alıntı Originally Posted by intelijansiya Yazıyı Oku
    O kadar mal topladılar. Bence düşüş çok fazla sürmez..

MHA-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ???? eminmisiniz fazal sürmez mi?

4.  Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Elimde yok ama çok düşeceğini sanmıyorum......
    sizde eminmisiniz ????

5.  Alıntı Originally Posted by zeytinci Yazıyı Oku
    Kardeş, sen ayen enerji ile parsanı aynı kefeye koyuyorsan daha çoook çalışma yapman şirketleri iyi araştırman lazım. Geçen yılda forumun birinde birisi aselsan ile banviti kıyaslamıştı. Seninkide biraz buna benzemiş. Ben bugün taban olduğunu kapanıştan sonra gördüm. Seans açık olsaydı zeytin paralarını gömerdim inanki. Nasip yarına inşaallah. Saygılar. Allaha emanet olun.
    özür diledinizmi gazistan dan merak ettim bide gömdünüzmü zeytinleri onu ayrıca merak ettim...

6. 3 ay önce çıkışa başladığı bölgeye 3 günde geldi... Söyleyecek söz bulamıyorum...

7. Finansman giderleri hariç durum sıkıntılı değil... Bedelli parsan'da da sözkonusu olabilir kaynak lazım çünkü...Kaynağı arsa olarak görüp bu çıkışı arsa satılabilir beklentisine bağlamıştım gelinen noktada öyle olmadığı belli oluyor.

8.  Alıntı Originally Posted by fordmegane Yazıyı Oku
    özür diledinizmi gazistan dan merak ettim bide gömdünüzmü zeytinleri onu ayrıca merak ettim...
    Yoo, niye özür dileyeyim ki kardeş. Parsan benim vazgeçilmezimdir. Baba yadigarı hissemizdir. Ben olaya 3 5 günlük bakmam. Nasıl zeytinleri dikip on yıl sonrası meyveyi topluyorsam. Şimdide zeytin paralarıyla parsanı dikip güzel bir emeklilik hayal ediyorum. Bak sana temettü emekliliğim için bazı hisselerimi yazayım bunları iyi araştır. Sonra alıma karar ver yalnız. Herkesin son kararı kendindedir. Parsan, Hektaş, Tekfen, Ereğli, Froto, Aksa. Saygılar. Allah'a emanet olun.

Sayfa 213/989 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •