Sayfa 224/989 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324724 ... SonSon
Arama sonucu : 7910 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: PARSN - Parsan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Yerle gök arasında bir yerlerde.
    Gönderi
    772
    16:00 itibariyle hareketli geçebilir trend yukarı yönlü düşünenler gün sonu yüklü alım girebilir kapanış yaklaştıkça, brüt takastaki hisseyi aynı gün içinde alıp satamayacakları için.

2.  Alıntı Originally Posted by AlsatSatal Yazıyı Oku
    16:00 itibariyle hareketli geçebilir trend yukarı yönlü düşünenler gün sonu yüklü alım girebilir kapanış yaklaştıkça, brüt takastaki hisseyi aynı gün içinde alıp satamayacakları için.
    teoriniz mantıklı fakat tam tersi de olabilir brütteyken açığa çıkan para iki gün kullanılamadığı için akşamına satıp boşa çıkartmak da isteyebilirler. ne diyelim Allah kimseyi bu okulluların tezgahına düşürmesin en son tukaşta 3 küsürleri görüp tabandan kol kesmiştim 2.33 ten. kağıdın hali ortada

3.  Alıntı Originally Posted by AlsatSatal Yazıyı Oku
    Alyag devre kesti sattık, Parsan aldık 16,19 ortalama ile inşallah hayırlı olsun herkese bol kazanç ve selamlar.
    O oooo bir uzun vadeci arkadaş daha katıldı aramıza
    Hoş geldiniz
    Hala çıkarken yukarı satış yapıyor lar
    Dikkatli olmak lazım

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    772
     Alıntı Originally Posted by Emirkaantac Yazıyı Oku
    O oooo bir uzun vadeci arkadaş daha katıldı aramıza
    Hoş geldiniz
    Hala çıkarken yukarı satış yapıyor lar
    Dikkatli olmak lazım

Hoşbulduk Sn. Emirkaantac uzun vadeci olma gayesi ile gelmedim dürüst olmak gerekirse. Benim amacım kâr elde etmek diğer arkadaşlar gibi evladiyelik vb. Gözüyle de bakmıyorum.

Ancak burası borsa benim planlarım kadar borsanın bizler için neler planladığına bakmak lazım. Geçen hafta kimse 3 taban yer deseydi inandırıcı gelmezdi. Ama oldu....

Bu kadar yatırım yapmış, ihracatcı ve döviz girdiniz olan bir firmaysanız yersiz endişelere mahel vermemekte fayda var
    ( hissedeki düşüşün bittiği noktada yükseliş trendi yakalanırsa ballı lokma tatlısı deriz yok terste de kalırsak amaca kadar bekleyecek sabrımız var.)

Kalın sağlıcakla....

5.  Alıntı Originally Posted by AlsatSatal Yazıyı Oku
    Hoşbulduk Sn. Emirkaantac uzun vadeci olma gayesi ile gelmedim dürüst olmak gerekirse. Benim amacım kâr elde etmek diğer arkadaşlar gibi evladiyelik vb. Gözüyle de bakmıyorum.

Ancak burası borsa benim planlarım kadar borsanın bizler için neler planladığına bakmak lazım. Geçen hafta kimse 3 taban yer deseydi inandırıcı gelmezdi. Ama oldu....

Bu kadar yatırım yapmış, ihracatcı ve döviz girdiniz olan bir firmaysanız yersiz endişelere mahel vermemekte fayda var
    ( hissedeki düşüşün bittiği noktada yükseliş trendi yakalanırsa ballı lokma tatlısı deriz yok terste de kalırsak amaca kadar bekleyecek sabrımız var.)

Kalın sağlıcakla....
    Güzel bakış açısı
    Açıkçası satışı nizi merak ediyorum
    Bol kazanç

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    772
    Hisse düştükçe yerli satıyor, yabancı alıyor.

@STOCKMARKETS_TR
    ·
    21 Kas
    YABANCI TAKAS ORANI 10 Gündür SÜREKLİ ARTAN HİSSELER
    #ALKA
    #PARSN
    #PEKGY
    #ANHYT
    #ARENA
    #KOZAA
    #KOZAL
    #VANGD
    #ACSEL
    #AEFES
    #AFYON
    #ATEKS
    #MPARK
    #TUKAS
    #AKBNK
    #ARCLK
    #DOHOL
    #GEREL
    #PETKM
    #ULUSE
    #AKENR
    #BIMAS
    #BLCYT
    #DESPC
    #DGKLB
    #ISDMR
    #ISFIN
    #SKBNK

Son 10 günde yabancı payı: yüzde 9.67'den yüzde 17.60'a yükseliyor. En çok yabancı payı artan 2. Hisse konumuna gelmiş.

Bunu nasıl yorumlar veya değerlendirirsiniz bilmiyorum, paylaşımı için STOCKMARKETS_TR'A teşekkürler.

Hisse 2 seans önce taban kapanışını bozdu, bugün %6 yukarı yönlü hareket yaptı ( bunun trend dönüşü olduğunu söylemek çok hayalci bir yaklaşım olur) ancak yarın yani 23 Kasım kapanış ve sonrasına pazartesi yani 26 Kasım kapanışı yeşil kapatırsa (3 + kapanış olduktan sonra) o zaman umut verebilir.

Iyi hoş diyelim ki rüzgar tersine döndü ve negatife döndü diyelim hisse o zaman yeni hisseyi almayı düşünenler biraz daha temkinli olmalarında fayda var( 3 + kapanış bekleyebilirler) Para kolay kazanılmıyor, kolay da kaybetmeyelim.

Iyi geceler...

7.  Alıntı Originally Posted by AlsatSatal Yazıyı Oku
    Hisse düştükçe yerli satıyor, yabancı alıyor.

@STOCKMARKETS_TR
    ·
    21 Kas
    YABANCI TAKAS ORANI 10 Gündür SÜREKLİ ARTAN HİSSELER
    #ALKA
    #PARSN
    #PEKGY
    #ANHYT
    #ARENA
    #KOZAA
    #KOZAL
    #VANGD
    #ACSEL
    #AEFES
    #AFYON
    #ATEKS
    #MPARK
    #TUKAS
    #AKBNK
    #ARCLK
    #DOHOL
    #GEREL
    #PETKM
    #ULUSE
    #AKENR
    #BIMAS
    #BLCYT
    #DESPC
    #DGKLB
    #ISDMR
    #ISFIN
    #SKBNK

Son 10 günde yabancı payı: yüzde 9.67'den yüzde 17.60'a yükseliyor. En çok yabancı payı artan 2. Hisse konumuna gelmiş.

Bunu nasıl yorumlar veya değerlendirirsiniz bilmiyorum, paylaşımı için STOCKMARKETS_TR'A teşekkürler.

Hisse 2 seans önce taban kapanışını bozdu, bugün %6 yukarı yönlü hareket yaptı ( bunun trend dönüşü olduğunu söylemek çok hayalci bir yaklaşım olur) ancak yarın yani 23 Kasım kapanış ve sonrasına pazartesi yani 26 Kasım kapanışı yeşil kapatırsa (3 + kapanış olduktan sonra) o zaman umut verebilir.

Iyi hoş diyelim ki rüzgar tersine döndü ve negatife döndü diyelim hisse o zaman yeni hisseyi almayı düşünenler biraz daha temkinli olmalarında fayda var( 3 + kapanış bekleyebilirler) Para kolay kazanılmıyor, kolay da kaybetmeyelim.

Iyi geceler...
    Yabancılar beni takip ediyorlar. Alırsam alıyorlar, satarsam satıyorlar. Şimdilik onlarla maddiyatı hallettim. Bide onlara Kelime-i şahadet getirtebilirsem maneviyatta tamamlanmış olacak.😂😂😂 Saygılar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    772
    Şuanda hacimsiz bir düşüş var( düşüş kötü ama hacimsiz oluşu iyi)

15,25'in altına çekemeyeceklerini düşünüyorum, yanılabilirim... Brüt takastaki başlangıç fiyatı olması sebebiyle düşüncem.

Sayfa 224/989 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324724 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •