Sayfa 225/989 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325725 ... SonSon
Arama sonucu : 7906 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by Fibon@cci Yazıyı Oku
    teoriniz mantıklı fakat tam tersi de olabilir brütteyken açığa çıkan para iki gün kullanılamadığı için akşamına satıp boşa çıkartmak da isteyebilirler. ne diyelim Allah kimseyi bu okulluların tezgahına düşürmesin en son tukaşta 3 küsürleri görüp tabandan kol kesmiştim 2.33 ten. kağıdın hali ortada
    selamün aleyküm cümleten cumanız mübarek olsun arkadaşlar. bunu ağız alışkanlığı söylüyoruz belki ama inanın can sağlığı ve gönül huzuru olsun gerisi zaten nasibiniz de varsa olur gider. ben dün bu fikirdeydim ve zaten sembolik olan hisselerimi sattım zararına sadece 1 lot bıraktım. bunun dışında bakmayın burada böyle atıp tuttuğumuza rakam küçüktü rahat hareket edebildim yoksa portföyümün %40 eridi başka hisselerde şu süreçte öylece bekliyoruz birilerinin keyfini. ne yapalım herkesin imtihanı farklı. Bugün cuma bayram . Bayram havasında yaşayacak vesilelerle karşılaşmak dileğiyle.

2. hadi bakalım satan sattıysa yükselişe geçelim yavaştan

3. geri dönüşü teyit etmedi sanırım hala...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Yerle gök arasında bir yerlerde.
    Gönderi
    772
     Alıntı Originally Posted by chapuisat Yazıyı Oku
    geri dönüşü teyit etmedi sanırım hala...
    Şuan ki görünüm o yönde haklısınız Sn. Chapuisat ama asıl gösterge gün içi değil gün sonu kapanış teyidi yani özetle bugün 16,20 üzeri kapanışlar normalleşme sonrasında da geri dönüş teyidi olarak değerlendirilebilir.

5. şuan 1 lottaki zararım 1.20 tl vay arkadaş vay arkadaş

6.  Alıntı Originally Posted by AlsatSatal Yazıyı Oku
    Şuan ki görünüm o yönde haklısınız Sn. Chapuisat ama asıl gösterge gün içi değil gün sonu kapanış teyidi yani özetle bugün 16,20 üzeri kapanışlar normalleşme sonrasında da geri dönüş teyidi olarak değerlendirilebilir.
    16,20 üzerine atacak bir pırıltı gösteremedi bugün henüz ama belli olmaz tabi... 15,25 dip olarak umduğumuz seviyede geziniyor , kırarsa bir şelale daha yaşayabiliriz.ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Yerle gök arasında bir yerlerde.
    Gönderi
    772
     Alıntı Originally Posted by chapuisat Yazıyı Oku
    16,20 üzerine atacak bir pırıltı gösteremedi bugün henüz ama belli olmaz tabi... 15,25 dip olarak umduğumuz seviyede geziniyor , kırarsa bir şelale daha yaşayabiliriz.ytd
    Haklısınız üstad bugün ekranı kapadım, bakmamak da fayda var şuan için. 15,25'in altına kapanış beklemiyorum. Umarım öyle de olmaz.
    Hayırlı kazançlar dilerim...

8. bu düşük lotlarla kağıdı basmaya calışan arkadaş neyin peşinde acaba? topluyor mu boşaltıyor mu?

Sayfa 225/989 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •