Sayfa 255/989 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355755 ... SonSon
Arama sonucu : 7906 madde; 2,033 - 2,040 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Yatirim finansin elinde ne kadar kaldi acaba?
    Sata sata bitiremedi.
    Dusus basladigindan beri
    1 milyon170 bin adet satmis.

Alıntı Originally Posted by uyuyan Yazıyı Oku
    160 mio Euro yatırım yapmış, 2017 yılı cirosu 300 mio TL olup, gelecek 3, 4 yılda 250 mio Euro ciroya ulaşacağı tahmini yapılan Parsan için uzun vade yatırım yapılmaz ama?
    sizi bu forumda ilk defa gördüm yazısını bir anda yazmaya başladınız sizce ucuz mu sizce parsan he?yatırımları olabilir o ayrı konu şuan bile ucuz hisse değil helede böyle borsa ortamında ve de iyi çeyrek kar açıklıyor diğer hisseler.

dikkatli olunda akraba olmayın parsan la.sokaktan toplanmıyor para gözü hala aşağıya bakıyor.

160 mio Euro yatırım yapmış, 2017 yılı cirosu 300 mio TL olup, gelecek 3, 4 yılda 250 mio Euro ciroya ulaşacağı tahmini yapılan Parsan için uzun vade yatırım yapılmaz ama?
    bu paşanın keyfi yerinde üstten vermiş malı anca geyik yapar forumda.zaten işin ilginci bu tipler ralli dönemlerinde foruma yazmaz çöküş dönemlerinde ortaya çıkarlar ayık olun diyeceğim bunlardır.

5.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    sizi bu forumda ilk defa gördüm yazısını bir anda yazmaya başladınız sizce ucuz mu sizce parsan he?yatırımları olabilir o ayrı konu şuan bile ucuz hisse değil helede böyle borsa ortamında ve de iyi çeyrek kar açıklıyor diğer hisseler.
    Bir yerden başladım yazmaya, bunda bir sorun yok. Fiyatına gelince ucuz olduğunu iddia edemem, ama geldiği seviyeler itibariyle cazip görünüyor. Hikayesi ile güzel bir gelecek vadediyor.

6.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    bu paşanın keyfi yerinde üstten vermiş malı anca geyik yapar forumda.zaten işin ilginci bu tipler ralli dönemlerinde foruma yazmaz çöküş dönemlerinde ortaya çıkarlar ayık olun diyeceğim bunlardır.
    Evet insanlar ayık olsun, büyük oyunu bozdu paşa.

Evet insanlar ayık olsun, büyük oyunu bozdu paşa.
    yazacaklarımı yazdım fakat hala aşağıya bakıyor gözü parsanın sen bile akraba olabilirsin 1 zıplarsın 2 zıplarsın 3 ünde bir kitlenirsin bir bakmışın parsan la akraba olmuşun ondan ne diyim şuan parsan düşüyor geriye al,sat yapamazsın o yüzden foruma yazıyorsun ya neyse hafif eleştiri yaptım size benim hissem değil sonuçta ve pahalı hisse parsan kriz borsasında.

Sayfa 255/989 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355755 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •