Sayfa 277/989 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377777 ... SonSon
Arama sonucu : 7907 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Küfür ve hakaret acizliğin göstergesidir. Alırken kime sordularsa ona kaysınlar. Evet ben de bu hisseden alacağım. Hem de epey bir miktar. Ama bu fiyattan değil. Sadece aramızdaki fark bu. Hayal değil realite vardır. Evet şirketin çok borcu var. İşyatırım.com.tr analiz bölümünden bakabilirler. Evet dünya bazında otomotiv satışları düşüyor. Realite bu. İsteyen söver isteyen sayar. Şirket güzel mi hem de çok güzel. Sadece daha epeyyyyy bir zamanı var. Bunlar kendi fikrim. Beni bağlar.
    Sana 5'ten aldırmazlar bu hisseyi. Herkesin ağzında 3'e 5'e düşecek yaygarası. Bist'te çok borcu olup zararda olan ama yükselen şirketlere bak. Hisseler beklentiyle yükselir beklentiyle düşer. Bir açıklamaya bakar bu iş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by HobimBorsa Yazıyı Oku
    Sana 5'ten aldırmazlar bu hisseyi. Herkesin ağzında 3'e 5'e düşecek yaygarası. Bist'te çok borcu olup zararda olan ama yükselen şirketlere bak. Hisseler beklentiyle yükselir beklentiyle düşer. Bir açıklamaya bakar bu iş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Haklısın 11.95 ten almıştım. İlk aldıklarımı. Hata edip biraz fazla almışım. Ama bundan sonraki alacaklarım için o dediğin rakamlara gelmesi için zamanım var. Acelem de yok. Nasip diyelim. İddialı değilim. Ama bekliyorum

3. bunun dini imanı yok, bunu izleyen spk da izlemeye devam etsin... diğer şirketlerin %20-30 yukarı ve veya aşağı hareketlerinde istenen olağanüstü bir durum yoktur açıklaması bile istenmedi. varın siz düşünün operasyonu... şirket de o kadar şeffaf ki görüyorsunuz bir açıklama gereği bile hissetmiyor

4. 17.01.2019 itibariyle hisse sahipleri
    Attached Images Attached Images
    • File Type: jpg 4.jpg (15.6 KB, 114 views)

5. ky ye bu kadar mal yıkılmışken nasıl çıkacak o da bir muamma zaten

6. cem okullu da mı satmaya başladı cengiz den sonra? bakabilen oldu mu

7. Bağıra bağıra Bedelli geliyor

8.  Alıntı Originally Posted by Kthy43 Yazıyı Oku
    Bağıra bağıra Bedelli geliyor
    böyle yazma
    böyle bedelli filan deyince birileri kızıyor.
    doğruyu söyleme
    hep uçacak kaçacak de
    o zaman daha değerli olursun
    dediklerim bu sayfa için geçerli
    %300 paraları hazırlayalım mı?
    benim düşüncem beni bağlar

Sayfa 277/989 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız