Sayfa 330/987 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430830 ... SonSon
Arama sonucu : 7892 madde; 2,633 - 2,640 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Hisse hakkında söylediklerimin ne kadar doğru olduğunu teyit etmiş oldum. Bu gün av günü yarın brüt takas geldiğinde işler farklılaşabilir. Gelme ihtimalide çok yüksek. Bence yön aşağı ama dalgalanmadan fayda sağlarım diyen buyursun şansını denesin. Şuan pdd 2,25:13,80. Bir kaç sene sonra 0,50 Pdd ve 13,80 olmayacağının garantisi yok. Kur düşmesi pozitif olsada borsa tarafındaki yatırımcı değil dolandırıcı. 3 haftadır verdiğini bir günde geri aldı. Hayırlısı bakalım. YTD.

2. Bu gün bürüt takas gelmezse adım bir ay mahmut olsun

3. Vay be brüt takas haberi göremiyorum Spk yapma bunu yazık bu insanlara. O zaman inş yarın çıkarda zararı olan zararını kurtarır. YTD.

4. PARSN - Parsan

Alıntı Originally Posted by neon06 Yazıyı Oku
    Öfkemizden kızgınlığımızdan iyi dileklerimizi iletiyoruz bunu şikayet eden rahatsız olan kim varki burda o zaman devam ulan ver 13 altına görelim yiğitleri dökülenleri
    10 gün önce 13,2* lere kadar sallamıştı (yemedi kısaca ) ama uğraştırıyor namıssız 16 üstüne at sende kazan bizde kısaca alanda memnun olsun satanda...
    Kademeli satış yapıyorum alanda kazanır inşallah...Elinde olanlara bol kazançlar
    3 hafta önce böyle başlamıştı serüven bakalım bugün 13,0* da tutunup güç toplayacak mı yoksa helvasını mı hazırlayacağız...

YTD!!!Kişisel görüş ve yorumumdur!!!
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

5. Şuana kadar görünüm gelene veriyorlar. Brüt takasa girmek istiyorlar mı ? İstemiyorlar mı ? İstemiyorlarsa gün boyu azar azar verirler. İstiyorlarsa sıkı tutunun Bilanço bekliyoruz. Eylül sonu kur buralarda kalırsa mantık olarak ekstra kur karıda yazması gerekir. Yıllar boyu kur zararını yazdı. Bırakalımda kur karınıda yazsın. YTD.

6. 14,30-14,5* lerin üstünde umut verir kısada bence...

YTD!!!Kişisel görüş ve yorumumdur!!!
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

7. Söylenecek söz yok. Spk müdahale etmedi. Bu saaten sonra müdahale gerekecek bir yanı kalmadı. Şirketten olağan dışı fiyat hareketleri ile ilgili bilgimiz yoktur yazısı bile kap a düşmedi. Sonra, bu insanlar neden dolar alıyor, borsada 10 yıldır aşağı yukarı hala aynı yatırımcı sayısındayız diye soruyorlar. Ne yapsın adam borsada parasını dolandırıcılara mı kaptırsın. YTD.

8. Aynen katılıyorum yıllardır parsan alırım böyle hareketler hiç olmazdı gel de hisse ye güven YTD.

Sayfa 330/987 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430830 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •