Sayfa 335/987 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435835 ... SonSon
Arama sonucu : 7892 madde; 2,673 - 2,680 arası.

Konu: PARSN - Parsan

Sayın y.arslan. Sizin ne kadar iyi bir temel analizci olduğunuzu eski hissenetçiler bilir ancak
    Yorumlarınızı eksik etmeyin lütfen

2. Pendikteki fabrikasında üretim devam ediyor mu?
    Ediyorsa ise arasıra belki satılabilir diye bahsedilen arazi hangi arazi?
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

3. Bu hissede uzun zamandır teknik, temel analiz işlemiyor..
    Okullu kardeşler 10 lardan 30 a yükseltti ve sonra minareden hisseyi bıraktı..
    Bu ilk yükselişte Cengiz Okullu elindeki hisseleri bitirip çıktı..

Cem Okullu 'nun hisseleri duruyor hala.
    8 den 16 ya yükseltirken elindeki hisse oranı arttı mı azaldı mı bilmiyorum..

Herşey olabilir.
    Tekrar 8 de soluğu alabileceği gibi , 30 a merdiven dayamadı da mümkün..
    Ancak 30 a gidebilmesi için Cem Okullu ile patronun işbirliği yapması lazım..
    Çünkü elindeki yaklaşık %8 hisse oranı ile Cem Okullu ancak küçük yükselişler yaptırabilir...

Bunlarda benim saçmalamalarım.
    Ne teknik ne temel analiz yok..
    Bizim piyasanın ve bu hissenin durumu bu bence..

10 futbol sahası büyüklüğünde robotik yeni fabrika, üretiminin %85 ini ihraç etmesi vb. artıları insanı uzun vade cezbediyor.
    Ancak son sözü sekler söylüyor bizim piyasada...
    Umarım her şey iyi olur ve uzun donemde şirket öyle iyi bir performans gösterir ki üç beş çakalın oyuncağı olmasına fırsat vermez diğer fonlar...

Kalın sağlıcakla..

4.  Alıntı Originally Posted by Borsabır Yazıyı Oku
    Bu hissede uzun zamandır teknik, temel analiz işlemiyor..
    Okullu kardeşler 10 lardan 30 a yükseltti ve sonra minareden hisseyi bıraktı..
    Bu ilk yükselişte Cengiz Okullu elindeki hisseleri bitirip çıktı..

Cem Okullu 'nun hisseleri duruyor hala.
    8 den 16 ya yükseltirken elindeki hisse oranı arttı mı azaldı mı bilmiyorum..

Herşey olabilir.
    Tekrar 8 de soluğu alabileceği gibi , 30 a merdiven dayamadı da mümkün..
    Ancak 30 a gidebilmesi için Cem Okullu ile patronun işbirliği yapması lazım..
    Çünkü elindeki yaklaşık %8 hisse oranı ile Cem Okullu ancak küçük yükselişler yaptırabilir...

Bunlarda benim saçmalamalarım.
    Ne teknik ne temel analiz yok..
    Bizim piyasanın ve bu hissenin durumu bu bence..

10 futbol sahası büyüklüğünde robotik yeni fabrika, üretiminin %85 ini ihraç etmesi vb. artıları insanı uzun vade cezbediyor.
    Ancak son sözü sekler söylüyor bizim piyasada...
    Umarım her şey iyi olur ve uzun donemde şirket öyle iyi bir performans gösterir ki üç beş çakalın oyuncağı olmasına fırsat vermez diğer fonlar...

Kalın sağlıcakla..
    Dediğiniz gibi Parsan'ın yükselmesi için muhakkak patron ile Okullu anlaşma yapması lazım. Yoksa patron elindeki lotlarla istediği gibi çomak sokabilir. Bir önceki 30'a varan yükselişte bir şekilde patron ile anlaştığı için hisseyi yukarıya doğru sürmüştür. Lakin 30'dan 8'e çakılan bir hisse için çoğu yatırımcı da ciddi güven kaybı oldu. Belki de yeniden mal toplamak için yapılan bir tezgahtı. Avrupa'daki otomotiv üretimi yakından takip edilmeli. Şu an için yeni fabrikada tam kapasite ile çalıştığını düşünmüyorum.
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

5. Şaka gibi hisseye 11 gündür kimse yazmamış..

6.  Alıntı Originally Posted by Blues and Jazz Yazıyı Oku
    Şaka gibi hisseye 11 gündür kimse yazmamış..
    Ben yazayım bari belki kırılır basiretsizlik yap bi %10 çoştur buraları spek
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

7. Gudubetlik devam ediyor bari endeks kadar prim yap
    Biz Bu Vatanı Bir Toprak Parçası Diye Değil.TÜRK lüğümüze Yurt, Bayrağımıza Gönder, Uğruna Can Verecek Sevdamız Diye Sevdik...!

8. Bugün ku takas hareketliliği hakkında bilgisi olan varmı

Sayfa 335/987 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435835 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •