Sayfa 357/989 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457857 ... SonSon
Arama sonucu : 7906 madde; 2,849 - 2,856 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Bir önceki sayfadaki yazı , tavan serisi başlıyor, Pendik arsası ,borç ödendi zarar yazdı gibi yazılara cevap niteliğinde bir yazıydı.Özet olarak bilanço düzelmesi ve hisseye yansıması kısa ve yakın zamanda hissedilip bitecek cinsten olmayıp, yakın ve orta vadede hisse fiyatını daha çok ve artarak olumlu yönde etkileyecek demek istedim.

2.  Alıntı Originally Posted by y.arslan Yazıyı Oku
    Bir önceki sayfadaki yazı , tavan serisi başlıyor, Pendik arsası ,borç ödendi zarar yazdı gibi yazılara cevap niteliğinde bir yazıydı.Özet olarak bilanço düzelmesi ve hisseye yansıması kısa ve yakın zamanda hissedilip bitecek cinsten olmayıp, yakın ve orta vadede hisse fiyatını daha çok ve artarak olumlu yönde etkileyecek demek istedim.
    Anladim demek istediginizi. Ben de uzun vadeli yatirim yapiyorum. Sirket cok buyuk bir yatirim yaparak yeni fabrikayi kurdu. Satis ve pazarlamada iyi is cikarirlar ve tam kapasiteye yakin bir calisma olursa, cok guzel kar rakamlari bekliyorum ben. Borcu cok, kisa surede bitecek gibi degil ancak bu borc olmasaydi, bu fiyatlarda olmayacaktı. Bu aralar bedelli sermaye artisi yapan cok firma var, aslinda bazen dusunuyorum Parsan yapsa bir bedelli, hic düşünmeden katılırdım.

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Airbus' a parça ürettiği, havacılık sektörü ortadayken ve ihracatının büyük kısmının Almanya' ya olması ve Almanya' nın büyümede sıkıntı yaşıyoru olması gibi 2 olumsuz done varken, önümüzdeki 1 sene hissede baskılanma olur diye düşünüyorum.

4. Kapanış 19,20 altı oldu. Teknik olarak değerlendirme yapabilecek bir ortak var mı? Yükseliş trendi bozuldu diyebilir miyiz?

5. son pandemi vakası sonrası batının çin'e aldığı tavır ortadayken farklı ülkeler veya kendi içlerinde üretim yapma istekleri de ortada...

Alıntı Originally Posted by uyuyan Yazıyı Oku
    Airbus' a parça ürettiği, havacılık sektörü ortadayken ve ihracatının büyük kısmının Almanya' ya olması ve Almanya' nın büyümede sıkıntı yaşıyoru olması gibi 2 olumsuz done varken, önümüzdeki 1 sene hissede baskılanma olur diye düşünüyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by ironarm Yazıyı Oku
    Kapanış 19,20 altı oldu. Teknik olarak değerlendirme yapabilecek bir ortak var mı? Yükseliş trendi bozuldu diyebilir miyiz?
    sarkma oldu bugün ve yarınki hareketler belirleyici olacaktır.

7. Yorumunuz için çok teşekkürler Sn. deep

8. yükselen piyasada sıkıntılı hareketler... ümit kırıcı

Sayfa 357/989 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457857 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •