Sayfa 358/989 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458858 ... SonSon
Arama sonucu : 7906 madde; 2,857 - 2,864 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    yükselen piyasada sıkıntılı hareketler... ümit kırıcı
    Bu hareketlerde ben fazla sıkıntı görmüyorum 18.37 altı olmadığı takdirde sıkıntı yok benim için 2 hafta peşpese yukarı yaptı biraz dünlencek biraz assagı biraz yukarı bence yıl sonuna kadat yön yukarı ytd

LG-H870DS cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    son pandemi vakası sonrası batının çin'e aldığı tavır ortadayken farklı ülkeler veya kendi içlerinde üretim yapma istekleri de ortada...
    Çin'e gösterilecek tavrın havacılık sektörü ve Avrupa bölgesi büyüme sıkıntısı bağlantısını anlayamadım.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Çin'in aşırı büyümesi ve tüm dünyanın tedarikçisi olması uzun zamandır başta amerika olmak üzere batıyı rahatsız eden bir durum. Son çıkan pandeminin kaynağı olması hasebiyle yüklencekler. Almanya 130 milyar euro'luk dava açtı amerika da geri kalmayacaktır.

Bunlar ilk adımlar ikinci olarak tedarik zincirini dağıtmayı düşünüyorlar mümkün olduğunca kendi içlerinde ya da daha yakın ve güvenilir ülkelere... Çok az kısmı Türkiyeye gelse çok ciddi etkisi olacaktır. Burdan parsan'a da pay düşer özellikle yeni ve teknolojik fabrikasıyla geleceği çok parlak...

Havacılık için üretilen parçaların toplam üretimdeki payı çok düşükken bunun parsan'a olumsuz yansıyacağının bağlantısını da ben anlamadım...

Alıntı Originally Posted by uyuyan Yazıyı Oku
    Çin'e gösterilecek tavrın havacılık sektörü ve Avrupa bölgesi büyüme sıkıntısı bağlantısını anlayamadım.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. 18,04 görüyorum ben aşağıda...

Alıntı Originally Posted by aslankral58 Yazıyı Oku
    Bu hareketlerde ben fazla sıkıntı görmüyorum 18.37 altı olmadığı takdirde sıkıntı yok benim için 2 hafta peşpese yukarı yaptı biraz dünlencek biraz assagı biraz yukarı bence yıl sonuna kadat yön yukarı ytd

LG-H870DS cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Çin'in aşırı büyümesi ve tüm dünyanın tedarikçisi olması uzun zamandır başta amerika olmak üzere batıyı rahatsız eden bir durum. Son çıkan pandeminin kaynağı olması hasebiyle yüklencekler. Almanya 130 milyar euro'luk dava açtı amerika da geri kalmayacaktır.

Bunlar ilk adımlar ikinci olarak tedarik zincirini dağıtmayı düşünüyorlar mümkün olduğunca kendi içlerinde ya da daha yakın ve güvenilir ülkelere... Çok az kısmı Türkiyeye gelse çok ciddi etkisi olacaktır. Burdan parsan'a da pay düşer özellikle yeni ve teknolojik fabrikasıyla geleceği çok parlak...

Havacılık için üretilen parçaların toplam üretimdeki payı çok düşükken bunun parsan'a olumsuz yansıyacağının bağlantısını da ben anlamadım...
    Cevaplarınız için teşekkür ederim.

aylık

7. Parsanın üretimini çoktan yaptığı ana mil bahsedilen motorun mili https://turbosaft2020.b2match.io/

8. Turboşaft motor milini yapması için görev verilmiş olması ve parsanın bunu zamanında ve layıkıyla yapabilmesi bu üründen bilançoyu etkileyecek karlar geleceğini düşündüğümden paylaşmıyorum.Bu tarz simgesel ürünlerin imalatını kim yapabilir diye düşünüldüğünde akla gelen bir kaç firmadan birisi olmak , bu tarz ürünleri istenen kalitede ve hassastılar yapabilmek şirketin uzun yıllardır kendini teknolojik ve mühendislik olarak hakkıyla geliştirdiğini gösteriyor.Buda bize şirketin ana üretim alanında çok daha fazla iş ve üretim yapacağının önemli bir göstergesi oldu.

Sayfa 358/989 İlkİlk ... 258308348356357358359360368408458858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •