Sayfa 372/989 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472872 ... SonSon
Arama sonucu : 7906 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by y.arslan Yazıyı Oku
    Pendik arsası 120000 metrekare sizce değeri ne eder.Şirketin buradan tamamen taşınıp arsayı değerlendireceği yönünde geçmiş genel kurullarda açıklamaları vardı.Sadece bu arsa o bahsettiğiniz borcun belini kırarmı kıramazmı.?Borcun karşılığı modern bir dövme ve işleme tesisi olarak duruyormu yoksa parayı batırmışlarmı?Bugün aynı tesisi kaç paraya kurabilirsin?
    A.....................
    Son düzenleme : Andrei28; 24-11-2020 saat: 22:47.

2. 1.263.384.319 TL finansal borç var.Bu borcu izafi olarak çok veya az diye niteleyemem.Arsanın değeri de yaklaşık bu kadar eder dedim.Sn Andrei size terslik falan yapma niyetim yok.Bilançosunu tüm finansal raporlarını ayrıntısıyla okumadan bir şirkete yatırım yapmıyorum.Amacım seviyeli tartışma ortamı olsun birşeyler daha belki öğrenirim diye yazıyorum.Selamlar.

3.  Alıntı Originally Posted by y.arslan Yazıyı Oku
    1.263.384.319 TL finansal borç var.Bu borcu izafi olarak çok veya az diye niteleyemem.Arsanın değeri de yaklaşık bu kadar eder dedim.Sn Andrei size terslik falan yapma niyetim yok.Bilançosunu tüm finansal raporlarını ayrıntısıyla okumadan bir şirkete yatırım yapmıyorum.Amacım seviyeli tartışma ortamı olsun birşeyler daha belki öğrenirim diye yazıyorum.Selamlar.
    Yanlış anlamışım kusura bakmayın.
    Parsanı çok beğeniyorum, fabrikasını da gezdim.
    Ancak borç yükü fazla. Bedelli sermaye arttırımı yapsalar harika olur diye düşünüyorum.
    Bu sene yurtdışındaki oto fabrikaları kapalı idi belli süre. Yine de satışlar gayet iyi. Gelecek sene daha güzel olacak diye kanımca.
    Selamlar, saygılar.

4. Fabrikasını gezmediğim,yöneticilerinin davranışlarını bilmediğim şirketlere de uzun vadeli yatırım yapmıyorum.Mesela arsasından bahsettiğimiz güzelyalıda parsan çıkmazından girince sağdaki ilk bina idari bina ve yemekhane sonra aks üretim hattının şahmerdanları solda mamül ambarları,kalite kontrol,Işıl işlem kısımları sonra talaşlı imalat ve kalıphane bulunuyor.Sol üst katlar eğitim salonları ve mühendislik ofisleri var.Forumda yazmam biryerleri rahatsız edecekse özelden yazın .

5. Y.arslan bey peki sizce bir egeen olabilir mi vade ne olabilir sizin fiyat vade beklentiniz nedir tabiki de yatırım tavsiyeyi olarak almıyorum alım satım beni bağlar.
     Alıntı Originally Posted by y.arslan Yazıyı Oku
    Fabrikasını gezmediğim,yöneticilerinin davranışlarını bilmediğim şirketlere de uzun vadeli yatırım yapmıyorum.Mesela arsasından bahsettiğimiz güzelyalıda parsan çıkmazından girince sağdaki ilk bina idari bina ve yemekhane sonra aks üretim hattının şahmerdanları solda mamül ambarları,kalite kontrol,Işıl işlem kısımları sonra talaşlı imalat ve kalıphane bulunuyor.Sol üst katlar eğitim salonları ve mühendislik ofisleri var.Forumda yazmam biryerleri rahatsız edecekse özelden yazın .

6. Y.arslan hocam,değer yatırımcısı olduğunuz belli temel veriler anlamda forumda bizleri bilgilendirirseniz çok memnun oluruz.

7. Parsan da masada en büyüğünden bir vakfıkebir ekmeği var.Bu ekmek yüz kişiyi idare eder.Ön sıradaki yüz kişi arkalarında bekleyen 1000 kişiden haberi yok.Yakında yağma başlayınca bakalım kimin elinde ne kalacak.

8. Güzel kapanış

Sayfa 372/989 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472872 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •