Sayfa 421/989 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521921 ... SonSon
Arama sonucu : 7906 madde; 3,361 - 3,368 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Ben bir önceki çıkışında çok gūzel para kazandım bu hisseden.Gerçi būtūn kazandığım paranın fazlasını bu dūşūşte hlgyo dan kaybettim.

Otomotiv yan sanayi hisseleri uçtu.Bir bu hisse kaldı.Zamanlamayı tutturabilecek miyim bakalım.Kısa zamanda 40 ları görebileceğini dūşūnūyorum.Tabi endeks izin verirse.58 bin lotla bekliyorum.Bir önceki çıkışında elimdeki lot miktarı sorun olmamıştı umarım bu kezde olmaz

Hissenin yūkseleceği öngörūsū bir temenniden ibarettir.Bildiğim bir şey yok.
    Sizin lot sayısınız ne zaman small ky seviyelerine inecek merakla takip ediyorum

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. 58 bin lot mu MAŞALLAH

3.  Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Ben bir önceki çıkışında çok gÅ«zel para kazandım bu hisseden.Gerçi bÅ«tÅ«n kazandığım paranın fazlasını bu dÅ«şÅ«şte hlgyo dan kaybettim.

Otomotiv yan sanayi hisseleri uçtu.Bir bu hisse kaldı.Zamanlamayı tutturabilecek miyim bakalım.Kısa zamanda 40 ları görebileceğini dÅ«şÅ«nÅ«yorum.Tabi endeks izin verirse.58 bin lotla bekliyorum.Bir önceki çıkışında elimdeki lot miktarı sorun olmamıştı umarım bu kezde olmaz

Hissenin yÅ«kseleceği öngörÅ«sÅ« bir temenniden ibarettir.Bildiğim bir şey yok.
    Bende merak ediyordum bu tahta neden gitmiyor diye

Size göre ha Garan ha Parsn ikiside aynı büyüklükte heralde

4.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku

Yıllardır borsadayım bu kadar uyduruk bir hisse hiç görmemiştim.endex azıcık inse ilk bu başı çekiyor.elimdeki arena ard link gibi hisselerin kıymetini bilememişim. Sıfır olur inşallah da rahat eder tahtası

5. Evet parsan için biraz fazla lot sayısı :D Şahsen Bist 30 dışı bir tahtaya bu kadar yatırmazdım...

Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku

6. Hisse 28 den başlayıp 40 hareketi yaptığında elimde 50 bin lot vardı ben 35 den çıkmıştım.Dediğim gibi kazandığımdan fazlasını hlgyo tahtasında bıraktım ve yuvaya geri döndüm.

Demek istediğim bir çok tahtada elinizdeki lot miktarı gerçekten sorun oluyor nitekim hlgyo da elimde 1 milyon lotun üzerinde vardı ve o tahtada beni köşeye sıkıştırdılar 2 ay.Sattığım günden itibaren hlgyo çıkışta.

Bu nedenle bir daha hisse seçerken alacağım miktarı sorun yapmayacak hisselere giriş yapıyorum.Parsan bir doğum sancısı yaşıyor.Mutlaka değişimin gerçekleşmesini umuyorum.Minimum ilk çeyrek karını görene kadar buradayım.

7.  Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Hisse 28 den başlayıp 40 hareketi yaptığında elimde 50 bin lot vardı ben 35 den çıkmıştım.Dediğim gibi kazandığımdan fazlasını hlgyo tahtasında bıraktım ve yuvaya geri döndüm.

Demek istediğim bir çok tahtada elinizdeki lot miktarı gerçekten sorun oluyor nitekim hlgyo da elimde 1 milyon lotun üzerinde vardı ve o tahtada beni köşeye sıkıştırdılar 2 ay.Sattığım günden itibaren hlgyo çıkışta.

Bu nedenle bir daha hisse seçerken alacağım miktarı sorun yapmayacak hisselere giriş yapıyorum.Parsan bir doğum sancısı yaşıyor.Mutlaka değişimin gerçekleşmesini umuyorum.Minimum ilk çeyrek karını görene kadar buradayım.
    Tahtayı yapana da size de müstahak.

Siz daha önce parsnda paçayı zor kurtarmış akıllanmamış tek kalemde tek hisse ve yüklü alım yapmış zarar yazmışsınız. 3 kez akıllanmayıp tekrar tek hisse ve sıg bir hissede yüklü alım yapmışsınız umarım kazancınız olur.

Tahtacıya da müstehak vermeseydin kardeşim fıyatı bu seviyelerde tutarsan bilhassa borsaya yeni girmiş parası bol olan adamlar gelir böyle senin tahtanı çizer alır malı. Sende eski düzen kafası ile basayım malı versin dedikce başka paralı adamlar çizmeye devam eder topluca kuzu kuzu bekleriz.

Ama bu bekleme 1. çeyrek mali veriler geldikden sonra ne olur bilemem bu seferde BES ve Yatırım fonları malınızı çizerse ağlamayın

8.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Tahtayı yapana da size de müstahak.

Siz daha önce parsnda paçayı zor kurtarmış akıllanmamış tek kalemde tek hisse ve yüklü alım yapmış zarar yazmışsınız. 3 kez akıllanmayıp tekrar tek hisse ve sıg bir hissede yüklü alım yapmışsınız umarım kazancınız olur.

Tahtacıya da müstehak vermeseydin kardeşim fıyatı bu seviyelerde tutarsan bilhassa borsaya yeni girmiş parası bol olan adamlar gelir böyle senin tahtanı çizer alır malı. Sende eski düzen kafası ile basayım malı versin dedikce başka paralı adamlar çizmeye devam eder topluca kuzu kuzu bekleriz.

Ama bu bekleme 1. çeyrek mali veriler geldikden sonra ne olur bilemem bu seferde BES ve Yatırım fonları malınızı çizerse ağlamayın
    1990 lı yıllarda henüz 18 yaşına girmeden astsubay olan abimin hesabından işlem yapmaya başladım.O zamanlarda seans odaları vardı.Rakamların hareketi üzerinde bir öngörüm olduğunu düşünürdüm.

Geçen yıllar içersinde MEGES BOYA,SEVGİ HASTENESİ,GORBON IŞIL gibi tahtası kapanan hisselerim oldu.Borsada aktif olarak 30 yılı devirmiş biriyim.Kazancımda tek başıma kurduğum işyerimden kazandıklarım.Ne miras ne de kolay para.

Sadece bu hissede değilim tabi.Öyle olsa kıpırdayacak halim kalmazdı.Elimde 3 adet daha hisse senedi var.45 yaşındayım.2008 doblo araca biniyorum hala.Genç arkadaşlara tavsiyem merdivenleri tek tek tırmansınlar ve tasarrufu elden bırakmasınlar.

Sayfa 421/989 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •