Sayfa 431/989 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531931 ... SonSon
Arama sonucu : 7906 madde; 3,441 - 3,448 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Böyle şirketten hayır gelirmi yahu. 2. Çeyrek geldi hala bilanço açıklayacak.

Hacim gene düştü. Bilanço akşama gelecek midir nedir

3.  Alıntı Originally Posted by temhay Yazıyı Oku
    Böyle şirketten hayır gelirmi yahu. 2. Çeyrek geldi hala bilanço açıklayacak.
    Herkesi borsadan soğuttular malesef.Tanıdığım tüm borsacılar koinci oldu son zamanlarda.Ne bilanço var ne temettü ne sermaye artırımı.O kadar büyüyen kar eden fabrikalar açan hava sanayiyine geçen şirket ol, böyle sürün.Yakında kendiniz çalıp kendiniz oynayacaksınız haberiniz yok.Herkesi borsadan kaçırıyorsunuz

Bilanço bekleye bekleye kucağımıza verdiler.
    Sen son güne kadar gönderme tamam mı
    31 Mayıs 00:00 da gönderirsin artık

5. ...........
    Son düzenleme : ruzgar50; 26-05-2021 saat: 13:46.

.......................

7. Yıl olmuş 2021 e defter e fatura e arşiv var

Bugün Türkiye'deki birçok şirket Nisan ayında Mart ayinin KDV sini verdiği an tek tuş ile 1. Çeyrek geçici vergiyi hazırlayacak durumda.

Bu mali veri uzatma işi gerçekten çok gereksiz bir karardı Mayıs başında tüm şirketler geçici beyan ve bağımsız denetim sürecini baslatmisti .

Devlet uzatmasaydi 17 Mayıs'ta bu bağımsız denetim ve 1. Çeyrek mali veri gelmiş olacaktı.

Hadi devlet uzattı diye son kontrolleri bir daha yapalım der 20 Mayıs'a kadar yollarsın.

Şuan mali verinin gelmemiş olması ile tahtada olan bu hareketlerin artık bağımsız olduğuna dair inancım değişti.

Herkes bir olmuş biz tek kalmışız .

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Yıl olmuş 2021 e defter e fatura e arşiv var

Bugün Türkiye'deki birçok şirket Nisan ayında Mart ayinin KDV sini verdiği an tek tuş ile 1. Çeyrek geçici vergiyi hazırlayacak durumda.

Bu mali veri uzatma işi gerçekten çok gereksiz bir karardı Mayıs başında tüm şirketler geçici beyan ve bağımsız denetim sürecini baslatmisti .

Devlet uzatmasaydi 17 Mayıs'ta bu bağımsız denetim ve 1. Çeyrek mali veri gelmiş olacaktı.

Hadi devlet uzattı diye son kontrolleri bir daha yapalım der 20 Mayıs'a kadar yollarsın.

Şuan mali verinin gelmemiş olması ile tahtada olan bu hareketlerin artık bağımsız olduğuna dair inancım değişti.

Herkes bir olmuş biz tek kalmışız .

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kesinlikle. Ama sabreden kazanacak diye düşünüyorum.

Sayfa 431/989 İlkİlk ... 331381421429430431432433441481531931 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •