Sayfa 459/990 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559959 ... SonSon
Arama sonucu : 7914 madde; 3,665 - 3,672 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Deep hocanın yorumlarını çok beğenirim burada hep olumlu gördüm bilanço vs çok iyi tespitleri var ama bu sefer olumsuz konuşmuş ümidi kesmiş gibi açıkçası benimde pek ümidin yoktu ama yinede güç veriyordu bilgili arkadaşların düşünceleri
     Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Okullu tam olarak çıktı mı bilmiyoruz. Belki elinde koz olarak kullanacağı 1-2 milyon bıraktı. Alan kim patronla anlaştı da o 1 milyondan fazla lotu o yüzden mi sattı asil çelik. Peki bu hareketler neyin nesi? Borsada 25 milyon lot var okullu kardeşler toplamı bir ara 11 milyon civarındaydı. Spekte 11 milyon lot olsa... 11x28>308 milyon TL'yi kim gömecek hisseye...

Birileri olsa bile tahta sahipsiz gibi. Birileri toplayacakta sonra TOGG, arsa, savunma sanayi gibi haberler düşecekte gidecek peHhhh...

Silahla aracı kurum basanları biliyorum spek saçmalarsa alırlar tabi elinden ama kim alır?

Patron hakim değil mi peki hisselerine iki gündür sert hareketler oluyor
    Ya milletin elinden almaya çalışıyorlar veya bizim bilmedigimiz başka bir şey var.
     Alıntı Originally Posted by Şahan Yazıyı Oku
    Deep hocanın yorumlarını çok beğenirim burada hep olumlu gördüm bilanço vs çok iyi tespitleri var ama bu sefer olumsuz konuşmuş ümidi kesmiş gibi açıkçası benimde pek ümidin yoktu ama yinede güç veriyordu bilgili arkadaşların düşünceleri
    ASUS_X00TD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. hafıf kafasını kaldırdı millet hemen yorum dizmeye başladı ??? sonrası malum ? 3 senedir 29 tl fiyatile bekliyorum bunlar ailece üç kağıtçı ? asil çeliği piyasadan çektiklerinde niyetlerini belli etmişlerdi ??? patronların haberi olmadan kuş uçurtmazlar bunlar takip edin yapıkredi hergün ençok işlem yapan kurum olduğu gibi hissenin yönünü bozuyor ??? üçyıldır devamlı şirketi kuran şahsa nalet okuyup cehennem ateşi bol olsun diyorum ??? ha hangi şirket 1 yılda karını 1500 artırıp yerinde saysın 2020 6aylık 6,323968 2021 6 aylık karı99,620265 geldiği halde aşşağı saldılar hisseyi ?????

4.  Alıntı Originally Posted by bekir_56 Yazıyı Oku
    hafıf kafasını kaldırdı millet hemen yorum dizmeye başladı ??? sonrası malum ? 3 senedir 29 tl fiyatile bekliyorum bunlar ailece üç kağıtçı ? asil çeliği piyasadan çektiklerinde niyetlerini belli etmişlerdi ??? patronların haberi olmadan kuş uçurtmazlar bunlar takip edin yapıkredi hergün ençok işlem yapan kurum olduğu gibi hissenin yönünü bozuyor ??? üçyıldır devamlı şirketi kuran şahsa nalet okuyup cehennem ateşi bol olsun diyorum ??? ha hangi şirket 1 yılda karını 1500 artırıp yerinde saysın 2020 6aylık 6,323968 2021 6 aylık karı99,620265 geldiği halde aşşağı saldılar hisseyi ?????
    Doğru söylüyorsun ben bu lanet kağıdı 3- 4 tl den de aldım sattım 7 TL den aldım sattım. Patron tek hakimdir. Şimdiye kadar bir iki spekülatif hareketin dışında kimseye ekmek yedirmedi patron hep bana hep bana der. 15 sene önce neyse patron yine aynı. Tek merakım artık bu saatten sonra gelecek karları nasıl saklayacak yatırımcısına yedirmemek için neler çevirecek merak ediyorum.

Alıntı Originally Posted by suzumar Yazıyı Oku
    Doğru söylüyorsun ben bu lanet kağıdı 3- 4 tl den de aldım sattım 7 TL den aldım sattım. Patron tek hakimdir. Şimdiye kadar bir iki spekülatif hareketin dışında kimseye ekmek yedirmedi patron hep bana hep bana der. 15 sene önce neyse patron yine aynı. Tek merakım artık bu saatten sonra gelecek karları nasıl saklayacak yatırımcısına yedirmemek için neler çevirecek merak ediyorum.
    Birikir durur öyle o da dert mi

Bence istedikleri malı alamıyorlar ve götürmüyorlar.
    İnsanların psikolojisini bozmak için daha da aşağı yapabilirler.
    Nasılsa 40 lira yapmak onlar için 3 5 güne bakar. Mesele o değil.
    KY da müsaade edeceklerinden daha fazla mal var ve bu yüzden dar alanda
    kısa paslaşmalar yapıyorlar.
    Kredim yok sorunum yok. Hergün kıl koparıyorum iblisten. Versin daha da aşağı.
    Bende verip alttan alıyorum. Elbet gidecek işte o güne kadar minimum maliyetle girmek mesele.

7. Bir şey yapmasına gerek yok ki hisseye hakimse zaten satar satar durur alttan diğer kurumdan toplar istediği kadarda bekletir ama amaç ne yani böyle böyle ne olacak?
    Ama şu doğru patron kimseyle bir şey paylaşmak istemiyor bu düşünceyle bedelli bile yapmadığını düşünüyorum
     Alıntı Originally Posted by suzumar Yazıyı Oku

8. Arkadaşlar yazmayayım diyorum dayanamıyorum. Günlük işlem yapmaya geldiyseniz yanlış yerdesiniz. Şirketin durumu ortada borç var ama bu gidişle hızlı bitecek. Yaptığı işe göre de sonraki yıllardaki karlar ne olacak?? Bu hisse güzel yerlere gelecek ama hemen değil. Al unut hissesi bu. Diğer türlü stres yaratır başka bir şey yapmaz. Gönlünüzü ferah tutun. Ortak olduğu şirketler çok iyi. Hele 1 asil çeliğin 12 aylık karını görelim. Zaten görmeden hareketini yapacaktır parsan. Bunun haricinde beklentide olmayın. Ne kadar uzuncu olursanız o kadar kazandıracak inşallah. Güzel 1 hissedeyiz sabreden kazanacak.

Herkese iyi pazarlar

Sayfa 459/990 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •