Sayfa 487/989 İlkİlk ... 387437477485486487488489497537587987 ... SonSon
Arama sonucu : 7906 madde; 3,889 - 3,896 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Cılız bir açılış şaşırdık mı?

2. Bilanço yine *** oldu.. tam da bist düzeltmesine denk getiriyorlar takdir ediyorum gerçekten bunu yapmak büyük başarı

Bu Parsan bizi bayağı üzecek belli oldu

ASUS_X00TD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Daha gençsiniz sanırım.Öğretirler.Teknik analiz ve temel analiz et ile tırnak gibidir.Hangi hisseyi alacağınızı temel nerede almanız gerektiğini teknik analiz gösterir.

Mln dolar fon yönetinde kullanmayın bakalım teknik analiz ne oluyor.
    Evet size göre genç ve tecrübesiz sayılırım. Yaş 37 borsada 11. Yılım. İlk 6 yıl çöp, son 5 yıl yaşanan çalkantılara rağmen verimli oldu benim açımdan.
    Hangi hisseyi alacağımı dediğiniz gibi temel analiz ve hikaye odaklı buluyorum. Alımları-satımları ise kademeli yaptığımdan tekniğe ihtiyaç duymuyorum. Parsan özelinde konuşur isek. Geçen yıl kasım-aralık gibi toplamaya başladım son lotları bugün ekleyip hedef lot sayısına ulaştım. Ortalama ve bana göre makul bir maliyet tutturdum. Bu yöntem psikolojime daha uygun. Herkesin bir yöntemi vardır bu da benimki. “Öğretirler” kısmına gelir isek henüz öyle babayiğit biri çıkmadı.

5.  Alıntı Originally Posted by habala Yazıyı Oku
    Bu Parsan bizi bayağı üzecek belli oldu

ASUS_X00TD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hiç üzecek gibi durmuyor cok ıyı

6.  Alıntı Originally Posted by VARADER Yazıyı Oku
    Evet size göre genç ve tecrübesiz sayılırım. Yaş 37 borsada 11. Yılım. İlk 6 yıl çöp, son 5 yıl yaşanan çalkantılara rağmen verimli oldu benim açımdan.
    Hangi hisseyi alacağımı dediğiniz gibi temel analiz ve hikaye odaklı buluyorum. Alımları-satımları ise kademeli yaptığımdan tekniğe ihtiyaç duymuyorum. Parsan özelinde konuşur isek. Geçen yıl kasım-aralık gibi toplamaya başladım son lotları bugün ekleyip hedef lot sayısına ulaştım. Ortalama ve bana göre makul bir maliyet tutturdum. Bu yöntem psikolojime daha uygun. Herkesin bir yöntemi vardır bu da benimki. “Öğretirler†kısmına gelir isek henüz öyle babayiğit biri çıkmadı.
    Emin olun öğretirler.Bunu da neden dediğimi birgün paranızla tecrübe edersiniz eğer şimdi beni kayda almazsanız.Başarı ve kazançlarınızın devamını dilerim ama bu iş teknik analizsiz olmaz.Saygılarımla.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Emin olun öğretirler.Bunu da neden dediğimi birgün paranızla tecrübe edersiniz eğer şimdi beni kayda almazsanız.Başarı ve kazançlarınızın devamını dilerim ama bu iş teknik analizsiz olmaz.Saygılarımla.
    İyi dilekleriniz için Teşekkürler sayın soul. Şimdilik işlerim bu şekilde yürüyor. Birgün İhtiyaç duyar isem neden olmasın? Profesyonel olsam yada kısa vadeli trade yapsam şimdiğe kadar belki çoktan ihtiyaç duymuştum. Tepeden atlamamayı, dibi beklerken treni kaçırmamayı az çok öğrettiler. Ancak şu an için ara sıra finansallara göz gezdirip bazende faaliyet raporu okumak bana yeterli geliyor.
    Bol kazançlar ve saygılar.

8. şu bilanço ya bu yapılmamalıydı..fibo üst bandına atamıyor kendini, doğal olarak yarın -2 yiz

Sayfa 487/989 İlkİlk ... 387437477485486487488489497537587987 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •