Sayfa 497/988 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597 ... SonSon
Arama sonucu : 7898 madde; 3,969 - 3,976 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    https://www.ensonhaber.com/amp/tekno...-resmen-acildi

Haberin kralı bu diye düşünüyorum,Tesla nin devasa Almanya fabrikası, Parsan da Almanya ağırlıklı bir tedarikçi,bu işten pay almaması düşünülemez.
    TESLA gibi bir marka Almanyada fabrika açtı diye bizden parça alacak diye bir garanti yok.

bölgede parçaları alacağı veya ithal edeceği tüm ülkeler ve şirketler bellidir.
    Bu büyüklükteki şirketlere tedarikçi olmak o kadar kolay değil.
    Teslaya tedarikci olmaktansa italyan Leonardo ve Fransız Safran gibi şirketlere tedarikci olmayı yeğlerim.

Bunlar şimdilik çok zor işler ama bu ülkede güzel işler olacağına inanıyorum

Citinin takasına bugün 134000 lot daha girdi bakalım
    1,738,000 lot oldular

3. Citi yavaş yavaş 5milyona bi çıksa süper olur.

4. Tahtadaki abiler bakın beni yazdıracaksınız en sonunda inanın bana yazdığım yerde gül biter.

Ben size 2 kelam edeyim siz anlamanız gerekeni anlayın. 27-28 lerde bir gün çoğunluk panik olmuştu tahtada tavana kadar 500 bin lot civarı satış vardı o satışı almadınız da ne oldu.

Siz ne yaptınız antin kuntin lotlarla tahtaya baskı kurmaya kalktınız da ne oldu?

Biraz ders alın. Yakın kademelerde 50 bin lota yakın satıcı var neyinize yetmiyor?Bu neyin açgözlülüğü....
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Yemek pişiyor. Pazartesi servis edecek gibiler

6. Şu tahtanın hakkını vermeyin bugün kapanışta;

Bundan sonra her gün kapanışta siz verirken alıcı ertesi günü satıcıyım ekstra...Bu da böyle biline.

Bu kafayı değiştirin.

Adam gibi bugün malı alsanız 100-200 k arası kılçıksız toplardınız.Sizin derdiniz ne anlamıyorum ki.Bana mı sordunuz saçma sapan 26 lara basarken?

Neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamadım ki 2 tike işlem yaparak?

Eskiden gömlekçiler vardı tüm piyasa illallah ederdi gerçekten onlardan bile beter tahtada yaptığınız işlemler.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 03-12-2021 saat: 17:41.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. https://twitter.com/ogzhn_uyg/status...87431022272516

Her gün tahtada birileri sizden daha çok dönüyor hata.Kapanışta o kadar malı meksa ya aldırdınız hata görünür kademedeki 50-60 bin lotu almadınız hata.

29 un altı olmaması gereken hissede ısrarla 26 ları gösterdiniz hata.Gereksiz 27-28 lerde uzun süre gezdirdiniz hata.Bir de artık mali performans bunu desteklemezken devam ettiniz hata.Hisse golden croos oldu mıy mıy tahta yapmaya devam ettiniz hata.Hergün malı alıp alıp tahtayı kötü yerden kapattınız hata.

Size beni burada yazdırtmayın gereğini yapın demiştim bak yukarıda.

8. Yapı kredi 2 haftadır her gün aldığı mali aldığı fiyata verdi.Baskiyi kuran yapı kredi.Hergun 100 küsür bin lot alıp aynı lotu aynı ortalama ile verdi.Yukaridaki satışların alayı yapı krediye ait.Hic ugramasa tahtaya emin olun şu an 40 kusurlerde geziyordu tahta.Bu baskının nedeni nedir çıkar yakında kokusu.Ayrica tekrar bassa 30 altına ne olacak.Biz evladiyelik almışız,biraz daha alırız.

Sayfa 497/988 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •