Sayfa 537/990 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547587637 ... SonSon
Arama sonucu : 7915 madde; 4,289 - 4,296 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by axiom Yazıyı Oku
    40-45 arası ben de dökülürüm. yolu açık olsun
    Umarım oralara geldiğinde sizin gibi düşünen çok olur satarsınız spek de hisseyi hedefine daha kolay götürür ben demirbaş olarak kalmaya devam edeceğim burada.
    Bakalım hedefime ulaşmadan önce kaç genel kurula katılacağım ilk hissemde 5 ikincide 3 kurula katıldığımda ciddi primler yakalamıştım bunda henüz sıfırdayım sanıyorum trend devam edecek ve 2 kurula katıldığımda ciddi Prime ulaşmış olacak tahminindeyim ama bunu satmayacağım sanırım en çok kuruluna katıldığım şirket bu olacak 6 minimum 10 tahminim, siz siz olun burda yapılan yorumlara çok kapılmayın benimki dahil.
    Mesela adam hisse için çok olumlu yorum yapıyor sonra uzun bir vadeden bahsediyor sonra da diyor ki döviz bazında üzmez yani vasat bir performans anca verir demeye geliyor dediği, ya amacının dışında anlaşılacağını fark edemiyor yada kasıt var mesela şirketin ihracaat oranı %80 civarı şirket sitesinde 85 yazıyor ama burda %50 deniyor ben bunlara vakıf olmayan yatırımcıların ciddi algı manipülasyonuna maruz kaldığını düşünüyorum beş sene bekle ama sadece döviz bazında anca kazanç sağlarsın gibi bir sonuç çıkıyor bunu 5 sene sonra ben alıntı yaparım sermaye 77 milyon iken fiyatımız 33 burada kalsın 5 sene için her sene minimum bir takla atar ise ne olacak bu vasat hedef vermeler, nerde var bu kazanç siz siz olun burda kısa vadeli bakmayın bisikletin ön tekerine bakarak bisiklet sürerseniz önünüzdeki ilk engele toslarsınız ileriye bakın burada mesela ilk engel 45 olsun ön tekere bakıp 45 de düşmeyin bisikletten ;) yatırım tavsiyesi değildir.

2. parsansız bir pörtföy üm asla olamaz
    sabırla beklemeye devam
    keşke diğer tahtalar pirimlemsede sayıyı arttrabilsem

1 yıl
    3 yıl
    5 yıl
    hatta 10 yıl
    ytd

3.  Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    parsansız bir pörtföy üm asla olamaz
    sabırla beklemeye devam
    keşke diğer tahtalar pirimlemsede sayıyı arttrabilsem

1 yıl
    3 yıl
    5 yıl
    hatta 10 yıl
    ytd
    1 yıl içinde bisikletin ön tekerine bakanlar az ileriye bakanlar dökülecek bu arkadaş ve benim gibiler çoğalacak sonra uzun bir tren yolculuğuna çıkacağız ��

4. 2014 den beri hissede her türlü ali cengiz var.

ister doviz bazlı ister TL bazlı nasıl bakarsak bakalım yatırımcının ebesinin sevildigi bir durum söz konusu

Kaç kişi daha 2 3 4 yıl bekler muamma.

Enflasyon olmasaydı insanların bugünkü fiyatlara kızgınlıgı belki olmazdı ama 1 yıl once parsan 41 bugün 33
    1 yıl once 300 bin olan ev bugün 1 milyon

bunlarında bunların kazandıracağı paranında speginin de patronunda .

5.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    2014 den beri hissede her türlü ali cengiz var.

ister doviz bazlı ister TL bazlı nasıl bakarsak bakalım yatırımcının ebesinin sevildigi bir durum söz konusu

Enflasyon olmasaydı insanların bugünkü fiyatlara kızgınlıgı belki olmazdı ama 1 yıl once parsan 41 bugün 33
    1 yıl once 300 bin olan ev bugün 1 milyon

bunlarında bunların kazandıracağı paranında speginin de patronunda .
    Geçmiş ile gelecek projeksiyonu yapılabilir ama burda farklı bir durum var, hiç unutmam parsanda çalışan bir güvenlik görevlisi müşteri olarak dükkanıma gelmişti ileride savunma sanayiine girecekler abi diyordu olmuştur 6 yıl daha geçen aya kadar hisseyi hiç alıp satmadım ara ara gözlemledim şimdi şirket yeni bir kulvara giriyor ve yeni fabrikasında ar ge çalışmaları var borç bitiyor vs vs emekledi oturdu dinlendi ayağa kalktı şimdi yürüme hatta gelişmelere bağlı koşma dönemine girmek üzereyiz bu durumda geçmiş performansın çok çok daha iyisini bekliyorum şahsım adına.

6. 2-3 yıla endeks belki 40 belki 50 cent olacak Bist 30-50 tahtaları kim bilir nerelerde olacak

Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku

7. Baştan yazayım hissedeyim bekliyorum. Sonra bıdı bıdı olmasın...

iştiraki olan asil çelik 448.186.055 kar getiriyor bizimki niye yarısı? Olay ortaklık yapısında saklı... Katakulli olmuyor bu yapıyla...

Arsa üzerine > 2027'de ipotek kalkıyor veya daha önce kapatırsa krediyi bilemem...

Savunma sanayi ile ilgili olarak ben de duymuştum ama bunca yıldır ciddi bir gelişme olmadı. Tam oluyor mu derken ne bir haber ne bir icraat duymadık. Neden mi aşağıdaki bağlantıda... 5201 Harp Araç ve Gereçleri ile Silâh, Mühimmat ve Patlayıcı ...

12.07.2021 kap > https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/950998

Bu arada savunma sanayi için omtaşta bir şeyler var ama parsanda yok...

Alıntı Originally Posted by Mao Yazıyı Oku
    Geçmiş ile gelecek projeksiyonu yapılabilir ama burda farklı bir durum var, hiç unutmam parsanda çalışan bir güvenlik görevlisi müşteri olarak dükkanıma gelmişti ileride savunma sanayiine girecekler abi diyordu olmuştur 6 yıl daha geçen aya kadar hisseyi hiç alıp satmadım ara ara gözlemledim şimdi şirket yeni bir kulvara giriyor ve yeni fabrikasında ar ge çalışmaları var borç bitiyor vs vs emekledi oturdu dinlendi ayağa kalktı şimdi yürüme hatta gelişmelere bağlı koşma dönemine girmek üzereyiz bu durumda geçmiş performansın çok çok daha iyisini bekliyorum şahsım adına.

8.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Baştan yazayım hissedeyim bekliyorum. Sonra bıdı bıdı olmasın...

iştiraki olan asil çelik 448.186.055 kar getiriyor bizimki niye yarısı? Olay ortaklık yapısında saklı... Katakulli olmuyor bu yapıyla...

Arsa üzerine > 2027'de ipotek kalkıyor veya daha önce kapatırsa krediyi bilemem...

Savunma sanayi ile ilgili olarak ben de duymuştum ama bunca yıldır ciddi bir gelişme olmadı. Tam oluyor mu derken ne bir haber ne bir icraat duymadık. Neden mi aşağıdaki bağlantıda... 5201 Harp Araç ve Gereçleri ile Silâh, Mühimmat ve Patlayıcı ...

12.07.2021 kap > https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/950998

Bu arada savunma sanayi için omtaşta bir şeyler var ama parsanda yok...

Bıdı bıdı mı �� herkes ayrı düşünür buranın adını borsa yapan budur geçmiş ile ilgili bir kaç rakamı buraya koyup gelecek projeksiyonuna ipotek koymaya yeltenirsen ilerde çok farklı gelişmeler olduğunda çıkıp yanılmışım diyecekmisin ben kendi adıma bekliyorum ve olmaz ise yanılmışım diyeceğim ama olur ise sizde demelisiniz ayrıca hakkaten sizi tebrik ediyorum bu kadar negatif bakıp hisseyi elinizde tutabiliyorsunuz ya tam tebriklik ben asla tutamazdım bir tezat var benim açımdan.

Sayfa 537/990 İlkİlk ... 37437487527535536537538539547587637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •