Sayfa 63/989 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 7906 madde; 497 - 504 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Vakti gelince yabancıda girer. Ayrıca euro borcunuda illaki hedge etmiştir. Bu kadar yatırım bu kadar borcu riske atacaklarını düşünmüyorum.

ASUS_Z00UD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Haber dogrudan Asil Çelik ile ilgili. Parsan ve Parsan'a da sahip olan ortakların elindeki hisse sayısı %99 küsüre ulaşmış ve borsadan çıkmak için işlemlere başlıyorlar. Kuvvetle muhtemel sığ işlem hacmi ve spk standartlarında ayrıca bir raporlama yapmamak için bu kararı almış olabilirler. Onemli olan kısmı biz fiyat belirleyeceğiz çağrı yapacagı sonrasında da katılmayan olursa artık baksın kaderine gibi bir süreçten bahsediliyor. Detayını bilmiyorum ama parsan açısından çok önemli bir konu değil. Belki ortaklık payına göre kendi bilançosunda nasıl gösterdiği değişir ama eur borçlar ve onun etkisi çok daha önemli.. saygılarımla

Sent from my iPhone using hisse.net

3. Slm.arkadaslar. benim bir sorum olacakti. Fiili dolasimdaki pay yuzde 28 olmus diyor. Peki bu paylari kim satmis bilen varmi. Patron mu ortaklari mi yada kim

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Düşeni kırdı. Bakalım neler olucak.

5. Agam bizimle egleniyi...

6. Dengesizlikte sınır tanımıyor Parsan.

7. Kağıt düşeni kırıyor.
    Endeks düzeltmeye gidince, kağıt geri dönüp endekse ayak uydurur imajı çiziyor...
    Adama sormazlar mı spek efendi, endeks yükselirken uydurdun mu hisseyi..
    Senin çizeceğin trendin..........

8. Bilanço çok kötü gelecek sanırım onu fiyatlıyor

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 63/989 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •