Sayfa 630/991 İlkİlk ... 130530580620628629630631632640680730 ... SonSon
Arama sonucu : 7926 madde; 5,033 - 5,040 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Yada İslami usullere uygun tesis kuralım
    Mutali filan

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sana birşey olmaz. Konuşturma beni buralarda... Patlıcan matlıcan yeme bizi buralarda. Tarım riskli iş otopark yapalım oraya masrafsız iş.
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu tahtada zamanında yazdıklarıma tepki gösteren dostlar oldu. Canları sağolsun.
    Aynı noktaya gelmemize üzüldüm açıkçası. Ben bunları sıkıntıları 4 yıldır çekiyorum.
    Umarım hepimiz için en kosa zamanda güzel şeyler olur.

Mesajı boş geçmeyelim. Kap bildirimleri yağmur gibi geliyor
    Ben mi yanlış okuyorum bir de siz baksanız. 8.000 lot yazıyor di mi?

3. Sevgili Deep ben seninle aynı noktaya hiçbir zaman gelmem.Gelecek olsam o pozisyonu taşımam.Aramızda çok büyük fark var yani.Saygılarımla

Millet saydırınca kabahat bizde değile yatmaya kalkışıyorlar ama bu saatten sonra yatırımcı yemez bunları...
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Yada İslami usullere uygun tesis kuralım
    Mutali filan

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Millet kafasına göre hoca arar bildiğim kadarıyla senin öyle bir sorunun da yok.Hayat sana güzel.Az sabret herşey çok güzel olacak dermişşşşim.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. Hangi noktadayım ben senin gözünde onu çözersek sıkıntı kalmayacak sanki.

5+ yıl kalırsan o da olur bu arada merak etme

Sevgili Deep ben seninle aynı noktaya hiçbir zaman gelmem.Gelecek olsam o pozisyonu taşımam.Aramızda çok büyük fark var yani.Saygılarımla

Millet saydırınca kabahat bizde değile yatmaya kalkışıyorlar ama bu saatten sonra yatırımcı yemez bunları...

6. Derviş bey amca çok almış bugün birazını geri versin.. 😆

7.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Hangi noktadayım ben senin gözünde onu çözersek sıkıntı kalmayacak sanki.

5+ yıl kalırsan o da olur bu arada merak etme
    Alaydın x bir hisseyi 8 lirada o kağıdı bakaydın keyfine.Demedik mi açık açık bu alım fırsatı.Daha ne yapayım ben sana.Benim ne kadar psikopat bir yatırımcı olduğumu günü gelir sende anlarsın.

Gerekirse 55 yıl ben kalamazsam mirasçılarım kalır.Merak edilecek bir durum yok.Benim için hava hoş.

Ben bu piyasalarda herşeye varım ama yatırımcı düşmanlığı burada yapılan.Bu başka birşey.Sesimi en yüksek noktadan çıkarırım çünkü haklıyım.Karşımda patron varmış SPK varmış BİST varmış kimseyi de takmam haklı olduğumda.

3000 endeks olduğun da bu ufak düşünenleri bir de o zaman göreceğiz İnşallah.

8. Benim portföy 3 parça biri orta biri uzun biri de kısa...
    20 yıldır hiç tecrübe etmediğim bir piyasa o yüzden fazla hareket etmiyorum.
    Uzun tarafta bu hisse kaldı sadece. koza ve Ereğli sattım...
    Orta vade de bişeyler yaptık kazanmadım değil.
    Ama borsa olduğum sürece uzun vade portföyüm her zaman en iyi kazancı sağlamıştır yıl bazında.
    Taki parsan'a kadar.

Hisse 37-39'lardayken yazdım gitmez diye. Bana da hava hoş çünkü.
    Ama 33 altı hiçbir mesajımı göremezsin bu hisse alınmaz diye. 29,5 iyidir gelirse 26'lar daha güzeldir.
    Anlaşamadığmız nokta bu bence. Sen piyasa oyuncusu iyi bir trader'sin ben uv seven yatırımcı.
    Bakış farklı...

Alaydın x bir hisseyi 8 lirada o kağıdı bakaydın keyfine.Demedik mi açık açık bu alım fırsatı.Daha ne yapayım ben sana.Benim ne kadar psikopat bir yatırımcı olduğumu günü gelir sende anlarsın.

Gerekirse 55 yıl ben kalamazsam mirasçılarım kalır.Merak edilecek bir durum yok.Benim için hava hoş.

3000 endeks olduğun da bu ufak düşünenleri o zaman göreceğiz.

Sayfa 630/991 İlkİlk ... 130530580620628629630631632640680730 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •