Sayfa 640/991 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650690740 ... SonSon
Arama sonucu : 7926 madde; 5,113 - 5,120 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku

Ben bu piyasalarda herşeye varım ama yatırımcı düşmanlığı burada yapılan.Bu başka birşey.Sesimi en yüksek noktadan çıkarırım çünkü haklıyım.Karşımda patron varmış SPK varmış BİST varmış kimseyi de takmam haklı olduğumda.

3000 endeks olduğun da bu ufak düşünenleri bir de o zaman göreceğiz İnşallah.
    Bak yazmışım 04.04.2022 de endekste 500 puan borcum olsun.Hayır bilgi ise sizde olmayan bilgi.Siz ne yaptınız tahtada yine yanlış yine yanlış.

Yarın bir gün herkes bakacak aaaa gitmemiş hisse.AAAA beklentide var cillop gibi şirket.Siz bu kafada giderseniz her gözüne ilişen 3-5 bin lot paketlese inanın bakın ağlamaklı olursunuz.

Sonra o lotları kedi gibi beklersiniz.

Bizde sizinle karşılıklı bir ömür boyu beraberce bekleriz.

Bir halttan anladığınız yok hiç olmazsa bileni birazcık olsun dinleyin.Bir dost.

Gerekeni yapmazsanız yarın bir gün bu yazıyı da alıntılayacağım altına yine gerekeni yazacağım. Yazacaklarım size çok ağır gelecek bak sonra

Sürekli asa elinizde diye racona ters iş yapıyorsunuz. Nereye kadar?Sonsuza kadar sürmez.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. Ne kadar güzel söylemiş Alman sanayici Robert Bosch "İnsanların güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim"

Bu kelimelerde başarı, paylaşma, huzur, saygı ve ahlak var.
    Bir kefen takımı alayım dersen sadece 600 lira yetiyor.
    Geri kalanları dünyada kalacak insanlar yaptıklarını/yaşattıklarını alıp giderler sadece.
    İsimleri bunlara göre anılır... Hayatta herşey tercih meselesi. Herkes kendine yakışanı yapar.
    Son düzenleme : deep; 14-04-2022 saat: 10:56.

3. İlk çeyrekte en az 500 milyon ciro yaptılar,Asil Çelik zaten rekor ciro ve kâr etmiş olmalı bu çeyrekte,buna rağmen ve piyasa rekorlar kırarken ısrarla yatırımcı kuruş kazanmasın da ısrar etmek akıllı insanların işi olamaz, herkesin kazanabileceği basit bir yol varken böyle alçakça işlere imza atmak nedir?

4. Bilançoya sayılı günler kaldı, doğru fiyatı bulmak için kağıdı her gün 50 kuruş 1 lira yukarı çıkmanız gerekirken hâlen neler peşindesiniz.

5.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Bilançoya sayılı günler kaldı, doğru fiyatı bulmak için kağıdı her gün 50 kuruş 1 lira yukarı çıkmanız gerekirken hâlen neler peşindesiniz.
    Bilanço geldiğinde ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız.

6.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Bilançoya sayılı günler kaldı, doğru fiyatı bulmak için kağıdı her gün 50 kuruş 1 lira yukarı çıkmanız gerekirken hâlen neler peşindesiniz.
    Yetmez o 50 kuruş 1 lira işleri. Herşey zamanında. 50 kuruş 1 lira ile ancak çorbacıları mutlu ederler o da bana uymaz benim gibi yatırımcıların çoğuna uymaz.Sizleri bilmem benim bilançoda umrumda değil bu saatten sonra.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. Tefik Bey sizin şu anda yaptığınız şey vasıflı özel alaşımlı çeliği hurda Demir fiyatına almaya çalışmaktan başka bir şey değil ama emin olun elimdeki malı size çok özel bir maden fiyatına vericem zamanı gelince.

8. Siz yine iyi vermeyi planlıyorsunuz bende hiç vermemeyi planlıyorum bu saatten sonra.Azdan az çoktan çok gider.

Sayfa 640/991 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650690740 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •