Sayfa 648/988 İlkİlk ... 148548598638646647648649650658698748 ... SonSon
Arama sonucu : 7903 madde; 5,177 - 5,184 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Benim beklentimi karşılamadı açıkçası. Kötü değil tamam ama iyi de değil. Bakalım piyasa nasıl değerlendirecek...
    Artık 40 üzeri takılsın sıktı çünkü...
    Tamam dört dörtlük değil ama bilanço güzel,defteri yeniden yazsak neler olur acaba,o bilançoda 450 milyon görünen asil çeliği şöyle gerçek değerinden 3,5 milyar yazsak mesela, Pendik arsayı 1,5 milyar yazsak mesela,yada stokları güncel değerinden yazsak mesela,Pd Dd 0,15 filan olurmu acaba, defterde 450 milyon görünen Asil Çelik bu sene 500 milyon temettü getirecek mesela, hangi tavuğun yumurtası kendisinden büyük???

2. Ben gayet iddialıyım yıl sonu 777 milyon kar, hisse başına 10 TL düşer,hisse fiyatı da kaç olur piyasa belirlesin.

3. Sizden Kap filan bekleyen yok,Asil çelikten gelen temettüyu vaktinde açıklayın yeterli,bu çapta bir şirket 112 milyon luk duran varlık satsa 2 tavan yapar bize her çeyrek 100 milyon geliyor tık yok,her şey de bir yere kadar.

4. Hayatta en nefret ettiğim iki şey hatada ısrar ve arsızlık, maalesef bu şirkette yapılan da bu noktayı çoktan aştı.

5.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    8 000 8 000 uzun sürer bir kaç yılda tamamlarlar.Ha öncekileri de kullanırlarsa bilinmez.
    Daha fazla alırsa oyun biter o yüzden alamaz hemde asla alamaz.

6.  Alıntı Originally Posted by deep Yazıyı Oku
    Yahu ne para kaçırması gayet kanuni ve legal bir durum. 20 milyon borç istemişler şirket vermiş alır geri ilerde

O değilde 20 milyon tl'ye kaç lot alınır?
    20 milyonun lafı mı olur ya, işler iyi demek ki ,belli mi olur Togg açılıyor bakarsın 200 milyon sipariş avansı geliverir,Ford yeni yatırım + 200 filan,bir anda kasa dolar taşar daha çok veririz.

7.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Daha fazla alırsa oyun biter o yüzden alamaz hemde asla alamaz.
    Koysun o fonun başına ben alırım. Başkalarını bilmem.Bunlar gibi de yapmam milletten lafta yemem.Her şeyin her işin yolu yordamı bir şekli var.

Ha bu saatten sonra da benim umrumda da değil.Ne halt yerlerse yesinler.

Ne zaman Naci Ağbal görevden alındı Ya da İdris amca hakkın rahmetine kavuştu tahtanın şirazesi o gün bugündür kayık sebep olanın dikkatine...
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8. KAP: [PARSN ] KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU Pay Alım Satım Bildirimi

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1030738
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...80d095a4bb5e3c
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 648/988 İlkİlk ... 148548598638646647648649650658698748 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •