Sayfa 684/990 İlkİlk ... 184584634674682683684685686694734784 ... SonSon
Arama sonucu : 7919 madde; 5,465 - 5,472 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Ağlama duvarımız bugünde aktif
    Kime laf sokuyorsun sen? Ağlama duvarı falan. Sen çok mu mutlusun durumda.

2.  Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    Herkes malı alıp paket yapmış mal gelmedikçe kendiside kuduruyordur.
    İnanın bizim ettiğimiz küfürun 10 katını onlar bize ediyor şu an,her şey ×3 ×5 olduğu bir ülkede hangi enayi mecbur değilse malını bu fiyata verir, geçen sene yürüse ben 50 ye verir geçerdim bu sene 100 olsa yine vermem, üstüne birde dünya mal aldırdı 30 ortalama, şahsen geçen sene gitse elimde 5 bin vardı şimdi ayvayı yediler 100 lira da paketi açsam sata sata bitmez bin liraya kadar,hadi götürmesin 3 ay daha bakalım neler olacak.

3. Borç Euro kuru arttığı sürece çok yüksek kalmaya devam edecek ,bir çözüm üretmeye de hiç niyetleri yok gibi,kimse milyarlarca kısa ve uzun vadeli borcu olan, kârlılığı düşük bir şirkete bulaşmak istemiyor maalesef, şirket hiç bir iyi haberi de Kap olarak paylaşmadigi için hiç bir şekilde piyasa ilgisi de olmuyor,arada tahta zayıf bir hareket çekeyim cesaretini gösterenide pişman ediyorlar, Allah elinde olanlara sabır versin.

4. https://www.dunya.com/sirketler/bim-...-haberi-660853
    Böyle bir haberde sizden bekliyoruz,yeni fabrikanın çatısını Ges yapmayacak kadar vizyonsuz, basiretsiz olmaya da gerek yoktu diyecem ama hissesine, yatırımcısını bunları yapan insanlardan fazla bir şey beklememek lazım.

5. Hacı murat bile daha bonkör alıyor.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1037486

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    İnanın bizim ettiğimiz küfürun 10 katını onlar bize ediyor şu an,her şey ×3 ×5 olduğu bir ülkede hangi enayi mecbur değilse malını bu fiyata verir, geçen sene yürüse ben 50 ye verir geçerdim bu sene 100 olsa yine vermem, üstüne birde dünya mal aldırdı 30 ortalama, şahsen geçen sene gitse elimde 5 bin vardı şimdi ayvayı yediler 100 lira da paketi açsam sata sata bitmez bin liraya kadar,hadi götürmesin 3 ay daha bakalım neler olacak.
    Bende 3000 adet daha paketledim artık beklemekten başka yapacağımız bir şey kalmadı.İnan 3 ayda 500 lot ala sata arttırdım her geçen gün lot kaybediyor kendi bilir maliyet 30 ama 2 sene öncenin

7. Bu saatten sonra atacağınız Kap "battık" olur herhalde.

8.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Bu saatten sonra atacağınız Kap "battık" olur herhalde.
    İnşallah batarlar ellerinden bütün malları gider de küçük yatırımcının durumunu anlarlar. Zaten yaşattığını yaşamadan ölmezmiş insan

Sayfa 684/990 İlkİlk ... 184584634674682683684685686694734784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •