Sayfa 730/990 İlkİlk ... 230630680720728729730731732740780830 ... SonSon
Arama sonucu : 7920 madde; 5,833 - 5,840 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. görende fabrika bombalandı zanneder ******** adi adamlar %7 eksi ne demek ya

Bir miktar yerine koydum 40,64 den.

3. bilançoyu fırsata çevirmişti zaten
    bir de faiz indirimi kaymağı oldu
    biz mi işi düzgün yapıyoruz diğer ülkeler mi
    yokda diğer ülkeler düzgün yapıp biz mi yanlış yapıyoruz
    tümden sıfırlasalarda uğraşmasak bari

Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    bilançoyu fırsata çevirmişti zaten
    bir de faiz indirimi kaymağı oldu
    biz mi işi düzgün yapıyoruz diğer ülkeler mi
    yokda diğer ülkeler düzgün yapıp biz mi yanlış yapıyoruz
    tümden sıfırlasalarda uğraşmasak bari
    Tv ye çıkmış Prof. artık okuduğumuzu unuttuk diyor

5. Onca elinizde imkan varken herşeyi görebiliyorken şu tahtada fıldır fıldır dönenleri ayıklayamıyorsunuz ya bu işi gerçekten bırakın.Arkadaş ben mi öğreteyim size bekleyin o hesaplar satışta olunca çizin geçin şu tahtayı bir daha da almalarına imkan tanımayın.İçine ettiniz bu işlerin borsayı borsalıktan çıkardınız.Şimdi sorsam silkeleme yapıyorsunuz.Siz bu kafa ile anca kilim silkelersiniz.

Patron zaten ayrı bir dünyada. Ya bu tahtada olanları ve şirketinde olanları bilmiyor ya da kafa buluyor bizimle o yaptığı açıklamalar ile. Ortası yok bunun çünkü. Şöyle söyleyeyim çevremde en efendi olan insanların ettiği lafları bile benim burada anlatmaya dilim varmaz.Ha ben sana nazikçe anlatayım bundan sonra sen Beşiktaşlı isen ben Beşiktaşlı değilim.

Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol.

Her yazdığım gün aleyhinize olur. Her beni kayda almadığınız gün aleyhinize olur. Karşımda kimin olduğu da hiç önemli değil. Bak vallahi çok efendice yazdım. Hiç darılmaca gücenmece olmasın. Siz bu yazdıklarımın kat ve kat fazlasını hak ediyorsunuz.

Eğer o fıldır fıldır dönenleri ve üşüşen sinekleri de ayıklayamıyorsanız size hakkımı helal etmiyorum.Nokta
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 19-08-2022 saat: 13:17.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Şimdi sorsam silkeleme yapıyorsunuz.Siz bu kafa ile anca kilim silkelersiniz.
    Kilim hafif halı daha iyi

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Ya bu tahtada olanları ve şirketinde olanları bilmiyor ya da kafa buluyor bizimle o yaptığı açıklamalar ile. Ortası yok bunun çünkü.
    Kafa

Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol.
    Çok zor bir istek imkansıza yakın

Her yazdığım gün aleyhinize olur.
    Mu? aceba!

Eğer o fıldır fıldır dönenleri ve üşüşen sinekleri de ayıklayamıyorsanız size hakkımı helal etmiyorum.Nokta
    Sinek değil onlar bal arısı

7. 2 ayda blanço harici tek haber bist devre kesici o da 6 kere devre kesmiş bu kadarmı duyarsız olur şirket yatırımcısına asil çelikten aldığı temettüyü bile göremiyoruz haberimiz olmuyor bu nasıl yatırım arkadaş allahınız dan bulun inşallah

8. Ben daha zalim olup Allah denilen den belasını bulan görmedim
     Alıntı Originally Posted by mertrix Yazıyı Oku
    2 ayda blanço harici tek haber bist devre kesici o da 6 kere devre kesmiş bu kadarmı duyarsız olur şirket yatırımcısına asil çelikten aldığı temettüyü bile göremiyoruz haberimiz olmuyor bu nasıl yatırım arkadaş allahınız dan bulun inşallah
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 730/990 İlkİlk ... 230630680720728729730731732740780830 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •