Sayfa 732/990 İlkİlk ... 232632682722730731732733734742782832 ... SonSon
Arama sonucu : 7915 madde; 5,849 - 5,856 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Dokta da satış parsan t..... geçer modda alış

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1057907

8000 lot parası biriktirmişler gene
    8000 takıntısı nedir acaba. Toplantıda yazılı sormak lazım

3. Malın yok Gk da ne işin var? Çay kahve içip kek börek yemeye mi gideceksin?
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Malın yok Gk da ne işin var? Çay kahve içip kek börek yemeye mi gideceksin?
    Size ne? Bugün yok yarın olabilir. 2 yıldır bende buradayım sonuçta. Satınca almak yasak diye bir kural mı var?
    Daha önce de yazılan göndermeli mesajlarınızın farkındayım. Sesimi çıkarmadım ama çizmeyi aşmayın!!
    Sadece bana değil diğer arkadaşlara da bugüne kadar giydirmelerinizin farkındayım.
    Burada samimi olduğum kişilerle gırgır yapıyorum yasak mı?
    Yaşça büyüğümsünüz daha fazla uzatmayalım. Selametle.

5. Amma kötü niyetlisiniz. Kendi verdiğiniz Pivot al vermedi. Ben hiç giydirmem bak bodoslama kitabın ortasından konuşurum.Burada elde olmayan sebeplerden o kadarını yapamıyorum kusuruma bakmayın. Çarşın pazar ola.

Herkes hak ettiğini alır. Bana bunu buralar öğretti. Hatta bak bu son yazdıklarımda topic harici tribündeki kendini uyanık sanana gelsin.Hiç kimsenin üzerine alınmasına gerek yok o kendisini iyi bilir.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Yani şurada 3 5 kişiyiz 2 senedir. Hepimizin derdi ortak.
    İnanın bende sıkıldım. Evet girip çıkıyorum. Ekim-Aralık 2021 de girip çıkmadım da ne oldu.
    Baba hisse rallisini kaçırdım bunun yüzünden. Buna hıncım çok fazla.
    Evet artık takmıyorum al verirse al sat verirse satıyorum.
    Bu arada pivot 41,35 e geldi

7. Çoğumuza 2-3 yıl kaybettirdi en az. Endeksine kadar bilmişim ya ben ne yapayım rezil olmuşum burada. Bunu daha ne kadar yaşayacağımız da belli değil.

Hayır o yazıyı yazdım peşine de zaten malsızsınız ne yapsın Derviş bey 8 bin değil 80 bin ya da 800 bin mi lot mu alsaydı diyecektim patlatacaktım espriyi. Yoksa başka bir amacım yoktu yani.

8. Bakın bu adamlar tezgahta ter döküp çalışıyor. Sizde dün 500.000 Tl lik dökta satıp antin kuntin işlerle uğraşıyorsunuz.

Elinizde çok büyük bir kapasite olduğu halde ver piston al aks boş işler peşindesiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=GpFudmWSuBY

Sayfa 732/990 İlkİlk ... 232632682722730731732733734742782832 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •